Kategorie

Tonery do HP

Tonery do HP
Tonery do HP można podzielić na grupy pod względem koloru pigmentu (czarny i kolorowe), a także pod względem wydajności. Ostatnie kryterium pozwala na wyróżnienie tonerów do HP o standardowej wydajności druku, wkładów do drukarek laserowych o wyższej wydajności (odpowiedniki tuszów XL), a także zestawy multipack. Oryginalne tonery HP wyróżniają się na tle konkurencyjnych wkładów pod względem zastosowanej technologii opatentowanej przez producenta. Laserowy wkład wykorzystuje 5,8 miliona impulsów świetlnych, co przekłada się na wyższą dbałość o detale. Nie bez znaczenia jest też formuła pigmentu. Oryginalny wkład pozwala tworzyć nawet ponad 16,5 mln kombinacji kolorów.

Tonery HP także stały się łatwym łupem "podrabiaczy", dlatego podobnie jak tusze HP, są one oznaczone specjalną naklejką, która informuje o numerze seryjnym i jest ze względu na zabezpieczenia (kod OCR) nie do podrobienia. Cena oryginalnych tonerów do drukarek laserowych HP niestety nie jest co prawda dobrym argumentem, ale gdyby zliczyć koszty przedruków to różnica między tańszymi zamiennikami a wkładami HP nieco się zmniejszy.

Nie do przecenienia jest też wpływ stosowania materiałów eksploatacyjnych na drukarkę. Jak powszechnie wiadomo, stosowanie oryginalnych wkładów pozwala zwiększyć okres eksploatacji urządzenia. Trudno też wycenić wysoką jakość wydruku. Ostatecznie, jeżeli użytkownikowi zależy na żywych obrazach i wyrazistych, profesjonalnie wyglądających dokumentach, cena nie będzie grała dużej roli.

Użytkownicy drukarek HP, którzy zdecydują się na zakup oryginalnych tonerów mogą skorzystać z możliwości zwrotu zużytych tonerów producentowi. Działania w tym zakresie są prowadzone przez HP w 73 krajach, w tym w Polsce. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Tonery zwrócone producentowi zostają prawidłowo zutylizowane. Dzięki temu wpływ ich produkcji i dystrybucji na środowisko jest zdecydowanie mniej szkodliwy, a konsument i przedsiębiorca, którzy zużywają toner mają pewność, że nie przyczynią się do degradacji środowiska naturalnego.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tonery HP w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne