Kategorie

HP 703

HP 703
Tusze HP 703 to wkłady dostępne w dwóch wariantach – czarnym i trójkolorowym. Wydajność tuszów obejmuje 600 stron. Wkłady z tej serii są przeznaczone dla drukarek HP Deskjet D730, HP Deskjet F735, HP Deskjet Ink Advantage K209a oraz HP Photosmart Ink Advantage K510a.

HP Deskjet F735 jest wielofunkcyjną, atramentową drukarką, która pozwala na drukowanie w kolorze i w czerni. Urządzenie obsługuje takie formaty, jak A4, A5 i A6. HP Deskjet Ink Advantage K209a jest praktyczną, wielofunkcyjną drukarką pozwalającą na drukowanie w formacie 4800 x 1200 pikseli. Konstrukcja urządzenia obejmuje podajnik papieru mieszczący 80 arkuszy. Maksymalne tempo wydruku w czerni i bieli wynosi do 29 stron na minutę, a w kolorze –23 strony na minutę.

HP Deskjet Ink Advantage K209a wymaga zastosowania dwóch tuszów HP 703 – czarnego i trójkolorowego. Uniwersalna drukarka umożliwia kopiowanie i skanowanie dokumentów. Nie posiada ona funkcji faksu.
Tusze HP 703 sprawdzają się także w przypadku drukarek fotograficznych, takich jak HP Photosmart Ink Advantage K510a. Drukarka fotograficzna HP Photosmart Ink Advantage eAIO K510a jest atramentową drukarką z wbudowaną pamięcią wewnętrzną 4 MB. Urządzenie pozwala na drukowanie fotografii dobrej jakości. Ze względu na łatwość obsługi może być ona wykorzystana także przez użytkowników domowych.
Tusze HP 703 są dostępne w cenie ok. 40 zł. Dodatkowo, są dostępne zamienniki w cenie od ok. 35 zł za sztukę, produkowane przez Actis, Asarto i TB Print.Dlaczego w sklepie nie widać cen?


W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.


Wejdź i sprawdź tusze HP 703 w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.


Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne