Kategorie

LC-225 / LC-227

Tusze Brother LC-225 LC-227 są wkładami zawierającymi czarny pigment, albo kolorowy tusz – magenta, yellow lub cyan. Tusze Brother LC-225/LC-227 są przeznaczone do urządzeńBrother DCP J4120DW, Brother MFC J4420DW, Brother MFC J4620DW, Brother MFC J4625DW, Brother MFC J5320DW, Brother MFC J5620DW, Brother MFC J5625DW oraz Brother MFC J5720DW. W ofercie znajdują się tusze Brother LC-225 oraz LC-227 o zwiększonej wydajności, które pozwalają na wydrukowanie do 1200 stron.


Brother DCP J4120DW jest kompaktowym urządzeniem wielofunkcyjnym obsługującym format A3. Model posiada Wi-Fi i może łączyć się z popularnymi serwisami w chmurze np. Dropbox, żeby wydrukować plik lub obraz. Wielofunkcyjna drukarka ze skanerem współpracuje również z urządzeniami mobilnymi. Tempo drukowania wynosi do 20 stron w monochromii i do 18 stron w kolorze. Obsługę urządzenia ułatwia natomiast kolorowy ekran dotykowy.


Brother MFC J4420DW oferuje podobne funkcje do urządzenia opisanego wyżej, w tym automatyczny druk dwustronny, drukowanie w szybkim tempie oraz funkcję kopiowania, skanowania i faksu. Wielofunkcyjne urządzenie pracuje w sieci bezprzewodowej i obsługuje technologię Wi-Fi Direct. Współpracuje ono z urządzeniami mobilnymi i usługami typu Dropbox umożliwiając bezpośrednie drukowanie z nich i skanowanie do pliku zapisywanego w pamięci urządzenia lub w tzw. chmurze.


Brother MFC J4620DW jest kompaktowym urządzeniem przeznaczonym dla firm. Pozwala drukować dokumenty dwustronnie w trybie automatycznym. Drukarka obsługuje format A3 (druk), a także posiada skaner z funkcją kopiarki oraz faks. Tempo drukowania wynosi do 22 stron na minutę w monochromii i do 20 stron na minutę w kolorze. Brother MFC J4420 DW została wyposażona w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 20 arkuszy oraz moduł Wi-Fi. Z uwagi na energooszczędność nagrodzono ją certyfikatem Energy Star.


Brother MFC J4625DW charakteryzuje się bardzo podobną specyfikacją do opisanego wyżej urządzenia. Wielofunkcyjne urządzenie łączy w sobie drukarkę, skaner, kopiarkę i faks. Atramentowa drukarka drukuje dokumenty w tempie do 22 stron na minutę w monochromii i do 20 stron na minutę w kolorze. Rozdzielczość druku wynosi maksymalnie 6000 x 1200 dpi. Urządzenie oferuje również druk dwustronny.


Brother MFC J5320DW jest atramentowym urządzeniem wielofunkcyjnym z Wi-Fi, funkcją AirPrint oraz podajnikiem ADF. Specyfikacja tej drukarki została dostosowana do wymagań środowisk biznesowych. Wielofunkcyjne urządzenie umożliwia drukowanie w formacie do A3. Kopiowanie, skanowanie i faksowanie odbywa się natomiast w formacie nie większym niż A4. Brother MFC J5320DW drukuje dokumenty i obrazy w tempie do 22 stron na minutę w czerni i bieli oraz w tempie do 20 stron na minutę w kolorze.


Brother MFC J5620DW jest urządzeniem wielofunkcyjnym z faksem, umożliwiającym drukowanie w formacie do A3 oraz kopiowanie, skanowanie i faksowanie w formacie do A4. Model posiada podajnik ADF o pojemności 35 arkuszy, a do tego oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego. Wielofunkcyjna drukarka pracuje w sieci przewodowej i bezprzewodowej współpracując z usługami w chmurze i urządzeniami mobilnymi.


Brother MFC J5625DW jest wydajnym i energooszczędnym urządzeniem wielofunkcyjnym posiadającym certyfikat Blue Angel oraz Energy Star. Drukarka wykorzystuje rozwiązania pozwalające na oszczędzanie zasobów, utrzymanie niskiego poziomu hałasu i emisji. Tempo druku w czerni wynosi do 35 stron na minutę, a w kolorze do 27 stron na minutę. Urządzenie zapewnia dostęp do skanera i faksu.


Brother MFC J5720DW jest urządzeniem atramentowym obsługującym format A3 i posiadającym faks. Model wykorzystuje rozwiązania energooszczędne, za co został nagrodzony certyfikatem Energy Star. Brother MFC J5720DW umożliwiający kopiowanie, skanowanie i faksowanie w formacie A4 doskonale sprawdzi się w biurze.


Oryginalne tusze z tej serii kupisz w cenie od 65 zł za sztukę. Poza tym dostępne są zamienniki – Asarto, TFO i TB Print – oferowane w cenie od 20 zł za sztukę.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne