Kategorie

TN-3380

Tonery Brother TN-3380 są to wkłady w czarnym kolorze pozwalające na wydrukowanie 8000 stron. Tonery Brother TN-3380 są przeznaczone dla urządzeń Brother DCP 8110DN, Brother DCP 8250DN, Brother MFC 8510DN, Brother MFC 8520, Brother MFC 8950DW, Brother HL 5440D, Brother HL 5450DN, Brother HL 5470DW orazBrother HL 6180DW.
Brother DCP 8110DN jest modelem oferującym funkcję automatycznego druku dwustronnego oraz drukowanie w tempie 36 stron na minutę. Pojemność podajnika na papier wynosi 300 arkuszy, przy czym w zależności od potrzeb użytkownika można go rozbudować, żeby pomieścił 800 arkuszy. Model charakteryzuje się wysoką rozdzielczością skanowania w sieci. Mimo swojej wielofunkcyjności model jest stosunkowo energooszczędny, ponieważ posiada certyfikat Energy Star.
Brother DCP 8250DN charakteryzuje się wysoką prędkością druku i stosunkowo niskimi kosztami eksploatacji. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wymagających środowiskach biznesowych. Tempo drukowania w przypadku tego modelu wynosi 40 stron na minutę. Obsługę urządzenia ułatwia wyświetlacz LCD. Użytkownik posiada również dwustronne drukowanie i kopiowanie.
Brother MFC 8510DN jest monochromatycznym urządzeniem wielofunkcyjnym pracującym w tempie do 36 stron na minutę. Model posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego oraz podajnik na papier o pojemności 300 arkuszy z opcją rozbudowy do pojemności równej 800 arkuszy. Do modelu jest dołączone oprogramowanie BRAdminProffesional umożliwiające zdalne monitorowanie urządzenia i zmianę ustawień drukarki. Te same tonery znajdują zastosowanie do modelu Brother MFC 8520, który pod względem specyfikacji technicznej nie różni się znacząco od wyżej opisanego modelu.
Brother MFC 8950DW jest monochromatycznym urządzeniem wielofunkcyjnym odpowiednim dla środowisk biznesowych. Model posiada certyfikat Energy Star oraz pozwala na drukowanie i kopiowanie w tempie do 40 stron na minutę. Łączność w przypadku tego urządzenia jest zapewniona przez Interfejs Wi-Fi oraz Hi-Speed USB 2.0.
BrotherHL 5440D jest monochromatyczną drukarką laserową przeznaczoną dla małych i średnich firm. Model drukuje w tempie do 38 stron na minutę. Urządzenie posiada również funkcję automatycznego druku dwustronnego. Model Brother HL 5450DN posiada bardzo podobne parametry techniczne, więc nietrudno domyślić się, że tonery BrotherTN-3380 mogą być stosowane także w tym przypadku.
Brother HL 5470DW jest monochromatyczną drukarką laserową wyposażoną w moduł Wi-Fi. Oprócz bezprzewodowego działania oferuje ona szybkie tempo druku wynoszące nawet do 38 stron na minutę oraz wysoką jakość drukowanych dokumentów. Rozdzielczość druku wynosi maksymalnie 1200 x 1200 dpi.
Brother HL 6180DW posiada certyfikat Energy Star co świadczy o jego energooszczędnej pracy. Model wyposażony w moduł Wi-Fi obsługuje aplikację AirPrint współpracując z urządzeniami mobilnymi. Drukarka pozwala na drukowanie dwustronne w trybie automatycznym. Tempo drukowania wynosi do 40 stron na minutę.
Oryginalne tonery z tej serii kupisz w cenie od 525 zł za sztukę. Poza tym dostępne są zamienniki Asarto i Activejet w cenie od 127,50 zł.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne