Kategorie

HP 17A (CF217A)

Tonery HP 17A są czarnymi wkładami o wydajności 1600 stron. Tonery marki HP z serii 17A są kompatybilne z takimi urządzeniami, jakHP LaserJet Pro M130fn, HP LaserJet Pro M102w, HP LaserJet Pro M130nw, HP LaserJet Pro M130a, HP LaserJet Pro M130fw oraz HP LaserJet Pro M102a.

HP LaserJet Pro M130fn jest laserową drukarką monochromatyczną, która drukuje dokumenty i zdjęcia w tempie do 22 stron na minutę. Rozdzielczość druku wynosi natomiast 600 x 600 dpi. HP LaserJet Pro M130fn obsługuje papier o formacie nie większym niż A4. Umożliwia ona także drukowanie z urządzeń mobilnych. Wielofunkcyjne urządzenie posiada dodatkowo skaner, który pozwala na skanowanie dokumentów i ich kopiowanie.

HP LaserJet Pro M102w również korzysta z tonerów HP 17A. Model pozwala na drukowanie z urządzeń mobilnych. Kompaktowa drukarka laserowa została zaprojektowana z myślą o pracy w biurze oraz wyposażona w technologię HP Auto-On/Auto-Off oraz Instant On, determinujące energooszczędny charakter urządzenia. Drukarka posiada Wi-Fi z funkcją Wi-Fi Direct. Pozwala ona wysyłanie zadań drukowania ze smartfonu, tabletu lub komputera za pomocą aplikacji Google Cloud Print. Z tonerów HP 17A korzystają zatem urządzenia różnej generacji.

Tonery HP 17A znajdują zastosowanie również w przypadku drukarki HP LaserJet Pro M102a, która charakteryzuje się szybkim tempem drukowania wynoszącym nawet do 23 stron na minutę. Omawiany model podobnie jak wyżej przedstawiona drukarka jest energooszczędny, dzięki zastosowaniu technologii HP Auto-On/Auto-Off oraz technologii Instant-on.

Tonery HP 17A są dostępne w cenie ok. 250 zł. Z myślą o bardziej oszczędnych, marki TB Print i Asarto proponują wkłady zamienne dostępne od ok. 190 zł.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tonery HP 17A w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne