Kategorie

Szybki kontakt

Zamówienia telefoniczne i mailowe

tel. 17 225 64 63

e-mail: kontakt@tanie-tusze.net

Formularz kontaktowy

Tonery do Canon

Tonery do Canon
Marka Canon należy do popularnych marek na rynku drukarek. Modele produkowane przez Canon to nie tylko drukarki atramentowe, ale również drukarki laserowe, w tym między innymi urządzenia wielofunkcyjne. W ofercie Canon znajduje się również szeroka gama materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do tych urządzeń. Tonery do Canon są dostępne w standardowej pojemności oraz w pojemności XL. Oprócz czarnych wkładów do drukarek laserowych, są też dostępne tonery w kolorowej wersji.

Tonery Canon są przeznaczone do urządzeń z serii I-Sensys dedykowanych dla biznesowych klientów. Zastosowana przez producenta technologia umożliwia drukowanie atrakcyjnych i trwałych wydruków. Wkłady do laserowych drukarek są produkowane w procesie automatycznego, jednolitego systemu produkcji. Wydruki są wolne od nieestetycznych linii, ponieważ barwnik tonera nie gromadzi się na bębnie światłoczułym i na rolce utrwalacza. Tonery Canon można podzielić na tonery EF, MS i S. Toner EF jest energooszczędnym wkładem, który pozwala na uzyskanie wyższej wydajności, dzięki technologii utrwalania na żądanie.

Toner MS Canon jest magnetycznym wkładem sferycznym, który zapewnia najwyższa jakość wydruku w czerni. Konstrukcja tego tonera jest złożona z mikrokapsuły z woskowym rdzeniem. Rdzeń jest natomiast otoczony warstwą rozproszonych magnesów. Z kolei toner S jest polimeryzowanym tonerem kolorowym, którego pigment składa się z jednolitych mikrocząsteczek gwarantujących wysoką jakość odwzorowania kolorów i detali.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne