Kategorie

Tonery do Canon

Tonery do Canon
Marka Canon należy do popularnych marek na rynku drukarek. Modele produkowane przez Canon to nie tylko drukarki atramentowe, ale również drukarki laserowe, w tym między innymi urządzenia wielofunkcyjne. W ofercie Canon znajduje się również szeroka gama materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do tych urządzeń. Tonery do Canon są dostępne w standardowej pojemności oraz w pojemności XL. Oprócz czarnych wkładów do drukarek laserowych, są też dostępne tonery w kolorowej wersji.

Tonery Canon są przeznaczone do urządzeń z serii I-Sensys dedykowanych dla biznesowych klientów. Zastosowana przez producenta technologia umożliwia drukowanie atrakcyjnych i trwałych wydruków. Wkłady do laserowych drukarek są produkowane w procesie automatycznego, jednolitego systemu produkcji. Wydruki są wolne od nieestetycznych linii, ponieważ barwnik tonera nie gromadzi się na bębnie światłoczułym i na rolce utrwalacza. Tonery Canon można podzielić na tonery EF, MS i S. Toner EF jest energooszczędnym wkładem, który pozwala na uzyskanie wyższej wydajności, dzięki technologii utrwalania na żądanie.

Toner MS Canon jest magnetycznym wkładem sferycznym, który zapewnia najwyższa jakość wydruku w czerni. Konstrukcja tego tonera jest złożona z mikrokapsuły z woskowym rdzeniem. Rdzeń jest natomiast otoczony warstwą rozproszonych magnesów. Z kolei toner S jest polimeryzowanym tonerem kolorowym, którego pigment składa się z jednolitych mikrocząsteczek gwarantujących wysoką jakość odwzorowania kolorów i detali.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne