Kategorie

HP 83A / X (CF283A /X)

Tonery HP 83A/X są wkładami dostępnymi w dwóch wariantach, różniących się między sobą pod względem wydajności – 1500 stron i 2200 stron. Tonery zawierają czarny pigment i są przeznaczone do takich urządzeń, jak HP LaserJet Pro M125nw, HP LaserJet Pro M127FN oraz HP LaserJet Pro M127FW.

Drukarka HP LaserJet Pro M125nw jest modelem obsługującym dokumenty o formacie wynoszącym maksymalnie A4. Rozdzielczość drukowania w odniesieniu do tego modelu wynosi 600 x 600 dpi. Drukarka sprawdzi się w domu i niewielkim biurze. Miesięczne obciążenie wynosi zaledwie do 8000 stron. Tempo drukowania w trybie monochromatycznym wynosi ok. 600 x 600 dpi. Drukowanie w kolorze przy pomocy tego urządzenia nie jest natomiast możliwe.
Tonery HP 83A/X sprawdzają się natomiast także w odniesieniu do wielofunkcyjnych urządzeń, takich jak HP LaserJet Pro M127FN. Laserowe urządzenie wielofunkcyjne pozwala na drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Drukarka została wyposażona w interfejs Hi-Speed USB 2.0 oraz w kartę sieciową Ethernet 10/100. Tempo drukowania wynosi natomiast do 21 stron na minutę.

HP LaserJet Pro M127FW także korzysta z tonerów HP 83A/X. To urządzenie posiada bardzo podobną specyfikację do wyżej opisanego modelu. Podobnie jak wyżej opisane urządzenie, drukarka HP LaserJet Pro M127FW sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze.

Tonery HP 83A/X są dostępne w cenie od ok. 270 zł – 330 zł za sztukę, w zależności od wydajności. Należy dodać, że oprócz oryginalnych wkładów są dostępne także alternatywne wkłady oferowane przez takie marki, jak Asarto, TFO, TB Print, Activejet i Actis, w cenie już od ok. 20 zł.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tonery HP 83 w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne