Kategorie

PGI-550

Tusze Canon PGI-550 są dostępne w wersji XL o zwiększonej wydajności, pozwalającej na wydrukowanie do 500 stron. Tusz pasuje do takich drukarek, jak Canon Pixma IP7250, Canon Pixma MG5450, Canon Pixma MG6350.
Drukarka Canon Pixma IP7250 jest wydajną drukarką fotograficzną wymagającą zastosowania pięciu oddzielnych atramentów Canon PGI-550 XL. Urządzenie posiada oprogramowanie My Image Garden oraz umożliwia drukowanie z urządzeń przenośnych i za pomocą aplikacji Apple AirPrint. Drukarka umożliwia też wykonywanie nadruków na płytach i automatyczne drukowanie dwustronne. Konstrukcja tego urządzenia obejmuje podwójne szuflady na papier pozwalają na jednoczesne załadowanie różnych formatów i typów papieru. Funkcja drukowania na płytach umożliwia projektowanie i drukowanie etykiet bezpośrednio na płytach Blu-ray, CD i DVD.

Potrzebujesz tego tuszu? - Kup tusze Canon 550

Canon Pixma MG5450 jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które umożliwia obsługę nośników o maksymalnym formacie A4. Tempo druku w kolorze wynosi do 10 stron na minutę, a w monochromii – do 13 stron na minutę. Model posiada wbudowaną kartę sieciową. Wielofunkcyjne urządzenie zapewnia dostęp do drukowania i kopiowania, niemniej nie posiada funkcji faksu.
Canon Pixma MG6350 również korzysta z wysokowydajnych wkładów Canon PGI-550 XL. Do modelu jest dołączone oprogramowanie oraz moduł sieci bezprzewodowej. Drukarka pozwala na skanowanie i kopiowanie, a także automatyczne drukowanie dwustronne. Zarówno ten model jak i powyżej opisane doskonale sprawdzą się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.
Tusze Canon PGI-550 XL są dostępne w cenie od około 64 złotych. Ponadto, są dostępne zamienniki Asarto, TFO, Actis, Activejet i TB Print dostępne w cenie już od 5 zł.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne