Kategorie

TN-423

Tonery Brother TN-423 to wkłady dostępne w czarnym kolorze, charakteryzujące się wydajnością na poziomie 6500 stron oraz w kolorach różowym, błękitnym i żółtym, charakteryzujące się wydajnością na poziomie 4000 stron. Tonery Brother TN-423 są przeznaczone dla urządzeń Brother DCP L8410CDW, Brother HL L8260CDW, Brother HL L8360CDW, Brother MFC L8690CDW oraz Brother MFC L8900CDW.
Brother DCP L8410CDW jest kolorowym urządzeniem wielofunkcyjnym wykorzystującym nowoczesną technologię druku laserowego. Z pewnością przyda się w archiwizowaniu dokumentów – skany są wykonywane w tempie wynoszącym do 28 obrazów na minutę. Prędkość drukowania wynosi natomiast do 31 stron na minutę w kolorze i w monochromii. Urządzenie posiada ekran dotykowy ułatwiający obsługę urządzenia.
Brother HL L8260CDW to kolorowa drukarka laserowa przeznaczona dla biura. Do jej charakterystycznych cech należą wysoka wydajność, niskie koszty eksploatacji oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa (np. SecureFunction Lock). Urządzenie współpracuje z urządzeniami mobilnymi i usługami dysku w chmurze, ponieważ ma wbudowany moduł sieci bezprzewodowej. Tempo drukowania dokumentów w kolorze i monochromii wynosi do 31 stron na minutę.
Brother HL L8360CDW jest kolorowym urządzeniem laserowym zaprojektowanym z myślą o pracownikach biurowych. Model posiada certyfikat Energy Star świadczący o energooszczędnym działaniu urządzenia oraz moduł NFC. Tempo drukowania dorównuje wyżej wymienionym modelom (31 stron na minutę).
Brother MFC L8690CDW jest drukarką charakteryzującą się wysoko wydajną pracą. Pozwala ona nie tylko na drukowanie, ale również skanowanie i kopiowanie oraz przesyłanie faksem. Oprócz wejścia USB, model posiada moduł sieci bezprzewodowej. Tempo skanowania wynosi do 28 stron na minutę w kolorze i czarno-białym trybie. Podobnie jak wyżej opisane urządzenie, Brother MFC L8900CDW jest urządzeniem wielofunkcyjnym łączącym funkcję drukarki, faksu i skanera. Model pozwala na drukowanie do 31 stron na minutę oraz pozwala na drukowanie w dwustronne w automatycznym trybie.
Oryginalne tonery z tej serii kupisz w cenie od 459 zł za sztukę. Poza tym dostępne są zamienniki TFO w cenie od 73,80 zł.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne