Kategorie

HP 704

HP 704
Tusze HP 704 są wkładami dostępnymi w wersji czarnej i trójkolorowej. Wkłady posiadają wydajność na poziomie 480 stron. Tusze są przeznaczone dla HP Deskjet Ink Advantage 2060 oraz HP Deskjet Ink Advantage 2010.
HP Deskjet Ink Advantage 2060 jest drukarką, która pozwala na drukowanie zdjęć w rozdzielczości 4800 x 1200 dpi, zarówno w kolorze, jak i w czarno-białych odcieniach. Model nie został wyposażony w funkcję dwustronnego druku automatycznego, ale można drukować dwustronnie z obsługą przez sterownik. Wielofunkcyjne urządzenie posiada skaner umożliwiający kopiowanie i skanowanie dokumentów oraz zdjęć do komputera. HP Deskjet Ink Advantage 2060 nie jest wyposażona w faks, a maksymalny format dokumentów to A4.

Drugie z urządzeń - HP Deskjet Ink Advantage 2010 – posiada podobną specyfikację. Drukarki z serii HP Deskjet Ink Advantage 2010 charakteryzują się tym, że są wielofunkcyjne – umożliwiają drukowanie, skanowanie i kopiowanie, niektóre również wysyłanie faksu. Modele nowej generacji pozwalają na drukowanie bezprzewodowo ze smartfonu, komputera i tabletu oraz skanowanie bezpośrednio do urządzenia przenośnego.
Tusze HP 704 są dostępne w cenie ok. 40 zł. Dodatkowo można wybrać zamienniki TB Print i Actis dostępne w podobnej cenie.


Dlaczego w sklepie nie widać cen?


W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.


Wejdź i sprawdź tusze HP 704 w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.


Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne