Kategorie

LC3619

LC3619

Tusze Brother LC-3619 mają formę wkładów dostępnych w czterech standardowych kolorach – czarnym, błękitnym, różowym i żółtym. Tusze z tej serii charakteryzują się wysoką wydajnością (XL) i pozwalają na wydrukowanie do 1500 stron, a czarny wkład – do 3000 stron. Tusze Brother LC-3619 są przeznaczone do urządzeńBrother MFC J2330DW, Brother MFC J3530DW oraz Brother MFC J3930DW.

Brother MFC J2330DW jest wielofunkcyjnym urządzeniem dla biura z serii Brother InkBenefit. Oferuje on ekonomiczny druk i wysoką wydajność pracy. Maksymalny format drukowanych dokumentów wynosi do A3, więc model sprawdzi się m.in. w biurach architektonicznych i graficznych. Skanowanie, kopiowanie i faksowanie odbywa się w formacie wynoszącym maksymalnie A3. Model posiada wbudowany interfejs Lan i moduł Wi-Fi.

Brother MFC J3530DW jest bezprzewodowym urządzeniem atramentowym, które łączy w sobie funkcję drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Rozdzielczość drukowania w przypadku tego modelu wynosi na poziomie nie wyższym niż 1200 x 4800 dpi. Tempo drukowania w przypadku tej drukarki jest równe do 22 stron na minutę. Moduł Wi-Fi pozwala na drukowanie dokumentów i obrazów bezpośrednio z pamięci urządzeń mobilnych lub dysku w chmurze.

Brother MFC J3930DW należy do serii urządzeń Brother InkBenefit Professional wyróżniające się ekonomicznym drukiem wysokiej jakości. Oprócz kopiowania oferuje on drukowanie i skanowanie oraz przesyłanie dokumentów faksem. Zarówno skanowanie i drukowanie, jak i kopiowanie czy faksowanie może odbywać się w formacie A3 – niewiele modeli to oferuje. Tempo druku wynosi do 22 stron na minutę w monochromii i do 20 stron na minutę w kolorze. Maksymalna rozdzielczość drukowania za pomocą tego urządzenia wynosi na poziomie do 1200 x 4800 dpi.


Oryginalne tusze z tej serii kupisz w cenie od 54,50 zł za sztukę.Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tusze Brother 3619 w inkhouse.pl oraz wiele innych.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne