Kategorie

HP 78A (CE278A)

HP 78A (CE278A)
Tonery HP 78A są czarnymi wkładami o wydajności 2100 stron. Tonery marki HP z serii 78A są przeznaczone do takich urządzeń, jak HP LaserJet Pro P1566, HP LaserJet Pro P1606dn oraz HP LaserJet Pro M1536dnf.
HP LaserJet Pro P1566 jest urządzeniem laserowym wyposażonym w 8 MB pamięci wewnętrznej. Model zapewnia rozdzielczość wydruku na poziomie 600 x 600 pikseli. Konstrukcja urządzenia składa się z podajnika mieszczącego 250 arkuszy oraz taca odbiorcza o pojemności 150 kartek. Maksymalne tempo wydruku wynosi do 22 stron na minutę.

Z tonerów HP 78A korzysta również drukarka laserowa HP LaserJet Pro P1606dn umożliwiająca korzystanie z sieci Fast Ethernet. Tempo drukowania w przypadku tego urządzenia wynosi 26 stron na minutę. Użytkownik może drukować zdjęcia i dokumenty w rozdzielczości wynoszącej na poziomie 1200 x 1200 dpi. Monochromatyczna drukarka posiada certyfikat Energy Star świadczący o tym, że jest ona urządzeniem w pełni energooszczędnym.

Tonery HP78A znajdują zastosowanie także w odniesieniu do modeli wielofunkcyjnych, takich jak HP LaserJet Pro M1536dnf. Model ten jest ekonomicznym, wydajnym urządzeniem wielofunkcyjnym umożliwiający wykonanie wszystkich codziennych zadań. Dwustronne dokumenty mogą być drukowane z dowolnego miejsca, ponieważ HP LaserJet Pro M1536dnf współpracuje z aplikacją HP ePrint. Wielofunkcyjne urządzenie umożliwia kopiowanie, skanowanie, faksowanie oraz oczywiście drukowanie. Zostało ono wyposażone w Ethernet, więc sprawdzi się w mniejszych grupach roboczych.

Tonery HP 78A są dostępne w cenie od 320 zł. Oprócz oryginalnych wkładów są dostępne także zamienniki marki Asarto, TFO, Actis i Activejet oraz TB Print dostępne już od 30 zł.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tonery HP 78A w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne