Kategorie

Taśmy barwiące do Panasonic

Taśmy barwiące do Panasonic
Taśmy barwiące do drukarek igłowych Panasonic są łatwo dostępne, podobnie jak ich zamienniki (m.in. marek Lambda, Asarto). Taśmy barwiące Panasonic są dostępne w standardowych kolorach i zostały objęte przez producenta 18 – miesięczną gwarancją. Bardzo popularną serią drukarek igłowych jest seria Panasonic KX-P, do której jest przeznaczona choćby taśma barwiąca KX – P115.

Taśmy barwiące Panasonic, podobnie jak tonery i kasety do urządzeń wielofunkcyjnych, są bardzo wydajne oraz zapewniają niezawodne działanie drukarek Panasonic. Choć Panasonic jest kojarzona z innymi segmentami elektronicznego rynku, to spółka zapewnia cyfrowe przetwarzanie obrazu na wysokim poziomie.

Proponowane przez nią urządzenia i materiały eksploatacyjne tworzą ofertę skierowaną do klientów biznesowych, którym zależy na maksymalnej wydajności przy jednoczesnym ograniczeniu wysokości kosztów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne