Kategorie

HP 85A (CE285A)

HP 85A (CE285A)
Tonery HP 85A są wkładami o wydajności 1600 stron zawierającymi czarny pigment. Wkłady oznaczone HP 85A są przeznaczone dla takich urządzeń, jak HP LaserJet Pro P1102, HP LaserJet Pro P1102w, HP LaserJet Pro M1132, HP LaserJet Pro M1212nf oraz HP LaserJet Pro M1217nfw.

HP LaserJet Pro P1102 jest monochromatyczną, kompaktową drukarką laserową, wyposażoną w kilka technologii pozwalających na oszczędzanie energii. Technologia Instant-On umożliwia obniżenie zużycia energii, podobnie jak technologia HP Auto-On/Auto-Off. HP LaserJet Pro P1102 korzystająca z tonerów HP85A jest uznawana za jedną z najbardziej energooszczędnych drukarek laserowych dostępnych na rynku. HP LaserJet Pro P1102 została wyposażona także w łączność bezprzewodową oraz współpracuje z technologią HP ePrint, HP ePrint Wireless Direct oraz AirPrint.

HP LaserJet Pro P1102w pozwala na uzyskiwanie niedrogich wydruków, które można uruchamiać bezprzewodowo. Drukarka laserowa wyposażona w moduł Wi-Fi pozwala na drukowanie w tempie do 18 stron na minutę. Konstrukcja urządzenia obejmuje podajnik papieru, który pomieści 150 arkuszy. Model został wyposażony w technologię HP Auto-On/Auto-Off, która pozwala zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

HP LaserJet Pro M1132 jest wielofunkcyjnym urządzeniem korzystającym z tonerów HP 85A, pozwalającym na drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Model nie został natomiast wyposażony w faks. Ekonomiczne urządzenie drukuje dokumenty i zdjęcia w tempie do 18 stron na minutę. Technologia Instant-On pozwala na czterokrotnie mniejsze zużycie energii. Monochromatyczne urządzenie sprawdzi się głównie w biurze.

Tonery HP 85A są wkładami dostępnymi w cenie od ok. 270 zł. Oprócz oryginalnych wkładów są dostępne także zamienniki pochodzące od marek Asarto, TFO, Actis, Activejet i TB Print, oferowane w cenie od ok. 25 zł.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tonery HP 85 w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne