Kategorie

LC-985

LC-985

Tusze Brother LC-985 są przeznaczone do drukarek Brother DCP J125, Brother DCP J315W oraz Brother DCP J515W. rupa wkładów obejmuje tusz w czarnym kolorze oraz trzy osobne tusze kolorowe (magenta, yellow, cyan). Wkłady pozwalają na wydrukowanie około 260 stron w kolorze i 300 stron w czerni.
Drukarka Brother DCP J125 jest biurowym urządzeniem, które charakteryzuje się rozdzielczością druku w kolorze i monochromii na poziomie 6000 x 1200 dpi. Drukarka posiada funkcję skanera o rozdzielczości 1200 x 2400 dpi pozwalającego na skanowanie w formacie A4 i kopiowanie. Wielofunkcyjne urządzenie pracuje w tempie do 33 stron na minutę. Drukarka nie posiada funkcji Ethernet i Wi-Fi – należy podłączyć ją do komputera za pomocą kabla USB.

Te same tusze Brother LC-985 są przeznaczone dla atramentowej drukarki z głowicami Piezo - Brother DCP J315W. Urządzenie z 32 MB pamięci i wyświetlaczem LCD drukuje, kopiuje i skanuje dokumenty oraz obrazy w kolorze i monochromii. Rozdzielczość druku wynosi do 1200 x 1200 dpi w kolorze i do 600 x 1200 dpi w trybie monochromatycznym. Urządzenie jest dostosowane do potrzeb obróbki i druku fotografii (PhotoCapture Center). Dodatkowo, oprócz USB posiada bezprzewodową sieć LAN.

Trzecie z tej rodziny urządzeń wielofunkcyjnych oferuje nieco więcej pamięci – 40 MB. Podobnie jak wyżej opisane posiada głowice Piezo i wyświetlacz LCD. Pod względem pozostałych parametrów w zasadzie nie różni się od poprzednika.

Oryginalne tusze z tej serii kupisz w cenie od nieco ponad 44 zł za sztukę. Poza tym dostępne są zamienniki od marek Asarto, TFO i Actis w cenie od 10 zł za sztukę.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne