Kategorie

HP 79A (CF279A)

Tonery HP 79A są wkładami zawierającymi czarny pigment, charakteryzującym się wydajnością 1000 stron. Tonery HP z serii 79A pasują do urządzeń HP LaserJet Pro M12a, HP LaserJet Pro M26nw, HP LaserJet Pro M12w oraz HP LaserJet Pro M26a.

HP LaserJet Pro M12a wykorzystująca tonery HP 79A charakteryzuje się wysoką wydajnością i niewielkimi rozmiarami. Drukarka laserowa zmieści się nawet na niewielkim biurku. Model wymaga podłączenia do komputera za pomocą kabla USB – nie posiada ona modułu Wi-Fi. HP LaserJet Pro M12a jest wyposażona w technologię HP Auto-On/Auto-Off umożliwiająca oszczędzanie energii. Tempo drukowania wynosi do 18 stron na minutę. Ten prosty model nie posiada funkcji automatycznego druku dwustronnego. Miesięczne obciążenie wynosi 5000 stron. Model nie obsługuje sieci, ani kart pamięci. Monochromatyczna drukarka pozwala na drukowanie dokumentów i zdjęć w rozdzielczości 600 x 600 dpi.

Tonery HP 79A znajdują zastosowanie także w odniesieniu do modeli wielofunkcyjnych, takich jak HP LaserJet Pro M26nw. Wielofunkcyjne urządzenie pozwala na drukowanie oraz kopiowanie i skanowanie, co wynika zamontowania stolikowego skanera. HP LaserJet Pro M26nw zapewnia wysoką wydajność pracy i wysoką jakość wydruku. Model posiada technologię HP Auto-On/Auto-Off, co pozwala na zaoszczędzenie energii. Jako wielofunkcyjna drukarka nowej generacji, HP LaserJet Pro M26nw oferuje zarówno Ethernet, jak i łączność bezprzewodową. Sprawdzi się ona w domu i w biurze.

HP LaserJet Pro M12w jest drukarką korzystającą z tonerów HP 79A, drukującą dokumenty i zdjęcia w tempie do 18 stron na minutę. Urządzenie dobrze sprawdzi się w biurze, ponieważ posiada łączność bezprzewodową. Mogą zatem z niego korzystać pracownicy jednej grupy roboczej. Urządzenie współpracuje z technologią HP ePrint, która umożliwia drukowanie dokumentów z każdego miejsca, pod warunkiem posiadania aplikacji HP ePrint na smartfonie lub tablecie i innym urządzeniu z Wi-Fi. HP LaserJet Pro M12w wykorzystuje technologie HP FastRes 600 i HP FastRes 1200 dotyczące rozdzielczości druku. Jakość druku w czerni wynosi do 600 x 600 dpi, z możliwością zwiększenia do 1200 x 1200 dpi.

Toner HP 79A jest dostępny w cenie od ok. 330 zł. Oprócz oryginalnych tonerów są dostępne ich zamienniki proponowane przez Asarto, TFO, Actis, Activejet i TB Print, proponowane cenie już od 22 zł za sztukę.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tonery HP 79A w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne