Kategorie

Sklep internetowy tanie-tusze.net dba o bezpieczeństwo swoich Klientów. Polityka ochrony danych osobowych została opisana tutaj, poniżej znajduje się opis bezpieczeństwa przy poszczególnych formach płatności oferowanych przez sklep.

"Za pobraniem"

Wybierając tą formę płatności nie podajesz w Internecie żadnych danych dotyczących płatności, np. numeru karty kredytowej. Kiedy otrzymasz towar, zapłacisz za niego listonoszowi - obowiązkiem Poczty Polskiej jest przekazanie zapłaty do nas.

Przelew na konto / wpłata gotówkowa na konto

Za bezpieczeństwo transakcji przy tej formie płatności odpowiada bank, w którym masz konto. To jemu zlecasz dokonanie przelewu na podane konto - na stronach sklepu tanie-tusze.net drukujesz formularz przelewu, który zanosisz do banku. Podobnie jak w poprzedniej formie płatności, nie podajesz przez Internet żadnych poufnych danych (oczywiście za wyjątkiem danych osobowych i adresu, na jaki ma zostać dostarczona przesyłka).

Szybkie przelewy on-line / płatność kartą kredytową

Te formy płatności realizowane są za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl. Płacąc kartą kredytową, nie podajesz sklepowi żadnych informacji o niej - po złożeniu zamówienia zostaniesz skierowany na zaszyfrowaną certyfikatem SSL stronę systemu Przelewy24, na której dokonasz płatności.

W przypadku przelewów on-line jako odbiorca płatności będzie figurowała firma Dialcom24 S.C. z Poznania - to ona przekaże obsłudze sklepu Twoje pieniądze. Płacąc przelewem on-line, podajesz swoje dane osobowe na zaszyfrowanej witrynie Przelewy24, a następnie zostajesz przekierowany na bezpieczną stronę internetową Twojego banku, na której możesz się zalogować i dokonać szybkiej płatności.

Bezpieczeństwo systemu Przelewy24

Strony internetowe Przelewy24 są szyfrowane bezpiecznym certyfikatem SSL.

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwiają szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet.

Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

W systemie Przelewy24 nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostępu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłącznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych - firm PolCard lub Moneybookers.

Serwis Przelewy24.pl wykorzystuje w trakcie dokonywania transakcji certyfikat Thawte. Procedury certyfikacyjne Thawte cechują się najwyższymi standardami. Wierzymy, że doskonałe procedury uwierzytelniające i weryfikujące są absolutnie niezbędne po to, aby zapewnić zaufanie w Internecie. W tym zakresie Thawte szczyci się rozwiązaniami, które nie mają sobie równych w świecie.

Używając certyfikat Thawte, dajemy klientom czytelny znak. Wiedzą, że podane informacje nie zostaną przechwycone podczas przesyłania oraz że firma należy do sprawdzonych i rzetelnych.


Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne