Kategorie

Zgodnie z ustawą "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" możesz zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony, został przekazany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu oraz nie zostały naruszone opakowania hermetyczne i zabezpieczenia eksploatacyjne.

Zwracany towar odeślij na nasz adres (adres podany tutaj), dołączając otrzymaną z nim fakturę, z napisem na odwrocie faktury "ZWROT", danymi osoby, numerem telefonu i numerem rachunku bankowego, na który ma być dokonany zwrot pieniędzy. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres podany na odwrocie faktury zakupu, przy czym zwrot przekazem pocztowym dokonywany jest tylko w wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach. Koszty uboczne (np. koszt przesyłki, płatności) zwracanego towaru nie podlegają zwrotowi. Klient dokonuje zwrotu na własny koszt.

UWAGA! Nie przyjmujemy żadnych paczek wysłanych do nas "za pobraniem".

Jeżeli po otrzymaniu towaru znajdziesz w nim wady techniczne, odeślij go na nasz adres (adres podany tutaj). Do przesyłki dołącz również otrzymaną fakturę z napisem na odwrocie "REKLAMACJA". Opisz zauważoną wadę możliwie najdokładniej, i, jeżeli wada to umożliwia, dołącz również przykładowy wydruk. Reklamacje bez spełnionych powyższych warunków nie będą rozpatrywane.

Wszelkie reklamacje zostaną rozpatrzone w ciągu max 14 dni, przy czym uwzględnianie są tutaj tylko dni robocze - do podanego czasu nie wlicza się czas przesyłki zwrotnej do Klienta. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeżeli będzie to już niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasów), otrzymasz zwrot równowartości produktu (bez kosztów przesyłki, płatności itp.) lub zaoferujemy Ci inne produkty do wyboru (o tej samej wartości) - przed załatwieniem reklamacji, skontaktuje się z Tobą ktoś z obsługi sklepu w celu omówienia sposobu załatwienia reklamacji.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego wraz z dostawcą paczki protokołu reklamacyjnego.

Reklamacje dotyczące niezgodności wyglądu otrzymanych produktów ze zdjęciami prezentowanymi w sklepie nie będą rozpatrywane. Często takie różnice wynikają z różnie ustawionych parametrów monitorów - nie wpływają one w żaden sposób na działanie produktu.


Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne