Kategorie

HP GT51 / GT52

HP GT51 / GT52
Tusze HP GT51/GT52 mają postać buteleczek i są przeznaczone do urządzeń wyposażonych w system uzupełniania tuszów. Tusze z tej serii występują w czterech standardowych kolorach, takich jak czarny, błękitny, różowy i żółty. W buteleczce o pojemności 135 ml znajduje się ilość pigmentu pozwalająca na wydrukowanie 6000 stron.
Wkłady HP z serii GT51/GT52 są przeznaczone do dwóch urządzeń: DeskJet GT 5810 oraz DeskJet GT 5820. Są to urządzenia o podobnej specyfikacji technicznej. Deskjet GT 5820 jest bezprzewodową drukarką, która została wyposażona w system uzupełniania atramentu, zabezpieczony przed zanieczyszczeniem drukarki. Jeżeli drukujesz dużo, oba urządzenia zapewnią względnie niskie koszty wydruku.
Drukarki z serii HP Deskjet GT charakteryzują się tym, że umożliwiają łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów. Dodatkowo, aplikacja mobilna HP All-in-One Printer Remote dostępna bezpłatnie dla użytkowników urządzeń mobilnych ułatwia zarządzanie zadaniami drukowania i skanowania. Drukarki z serii HP, o których mowa, posiadają rozdzielczość druku wynoszącą 1200 x 1200 dpi w czerni, a w kolorze 4800 x 1200 dpi. Prędkość druku wynosi 13 stron na minutę w czerni i 17 stron na minutę w kolorze. Drukarka ze skanerem jest przystosowana do papieru w formacie wynoszącym maksymalnie A4. Model nie został wyposażony w funkcję dwustronnego druku automatycznego. Drukarki posiadają USB 2.0 oraz moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, niemniej nie zostały wyposażone w czytnik kart pamięci. Można podłączyć je do komputera, albo drukować z pamięci smartfonów i tabletów.
W przypadku drukarek z serii HP Deskjet GT, użytkownik może łatwo kontrolować poziomy atramentów i wymieniać oryginalne wkłady atramentowe HP, ponieważ ścianka zbiorników jest przezroczysta. Pierwszy zestaw buteleczek z tuszami znajduje się w opakowaniu fabrycznym od producenta, a jego wartość jest wliczona w cenę urządzenia. Jeżeli cena oryginalnych zestawów wydaje się zbyt wysoka, można postawić na zamienniki, choć efekt może być nieco mniej spektakularny.
Różnica między tuszem HP do drukarek HP Deskjet GT, a jego zamiennikami tkwi m.in. w ostrości obrazu i odzwierciedlenia barw. Do tuszów tego typu jest przeznaczony papier Color Lok marki HP, który dodatkowo zapewnia profesjonalny wygląd wydruku – można go zarezerwować dla najważniejszych dokumentów.
Oprócz oryginalnych tuszów HPGT51/GT52 w cenie ok. 32 zł za sztukę, są dostępne zamienniki marki TFO dostępne w cenie ok. 6 zł za sztukę.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tusze HP GT 51 w inkhouse.pl oraz GT 52 i wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne