Kategorie

LC-525 / LC-529

LC-525 / LC-529

Tusze Brother LC-525 i LC-529 są wkładamidostępnymi w wersji XL, pozwalającej na wydrukowanie do 1300 stron. Są to pojedyncze wkłady wypełnione pigmentem w kolorze czarnym, różowym lub błękitnym. Tusze z tej serii zostały wykonane w technologii Ink Benefit. Tusze Brother LC-525 / LC-529 są przeznaczone do urządzeń Brother DCP J100, Brother DCP J105 i Brother MFC J200.

Brother DCP J100 jest urządzeniem wielofunkcyjnym przeznaczonym dla niewielkich biur i środowisk domowych. Model nie posiada modułu Wi-Fi – wymaga podłączenia do komputera za pomocą kabla USB 2.0. Urządzenie drukuje dokumenty z prędkością do 11 stron na minutę w trybie czarno-białym oraz do 6 stron na minutę w kolorze. Maksymalna rozdzielczość drukowania w tym przypadku wynosi do 6000 x 1200 dpi.

Brother DCP J105 jest wielofunkcyjnym urządzeniem oferującym możliwość drukowania, kopiowania i skanowania. Tempo drukowania wynosi w przypadku tego modelu do 11 stron na minutę w trybie monochromatycznym oraz do 6 stron na minutę w kolorze. Rozdzielczość drukowania wynosi natomiast do 6000 x 1200 dpi. Brother DCP J105 zostało wyposażone w interfejs sieci bezprzewodowej, co poprawia funkcjonalność tego urządzenia. Model jest polecany do małych biur i dla użytkowników domowych.

Brother MFC J200 jest bezprzewodowym urządzeniem wielofunkcyjnym wyposażonym w faks. Model posiada również podajnik ADF, którego pojemność wynosi 20 arkuszy. Koszty drukowania z pomocą tego urządzenia są niskie, a tempo druku i jego rozdzielczość wynoszą tyle, co w przypadku urządzenia powyżej. Dodatkowo, model został wyposażony w energooszczędne rozwiązania, czego potwierdzeniem jest certyfikat Energy Star.

Oryginalne tusze z tej serii kupisz w cenie od 28,90 zł za sztukę. Poza tym dostępne są zamienniki takich marek, jak Asarto, TFO, Actis, Activejet i TB Print, w cenie od 4,20 zł za sztukę.Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tusze Brother LC525, LC529 w inkhouse.pl oraz wiele innych.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne