Kategorie

Tusze do Brother

Tusze do Brother
Brother jest producentem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych oraz przeznaczonych do nich wkładów. W katalogu urządzeń sygnowanych marką Brother znajdziemy zarówno drukarki laserowe, jak i atramentowe. Co ciekawe, spółka zajmuje się także produkcją maszyn do szycia i obrabiarek. Nie zmienia to jednak faktu, że kojarzymy ją raczej z segmentem urządzeń drukujących. Brother ma bardzo bogatą historię. Spółka została założona w 1908 r. i pierwotnie zajmowała się głównie produkcją maszyn do szycia.

Przez kolejne lata jej działalność skupiała się właśnie na tego typu urządzeniach. Jedna z serii maszyn do szycia została nazwana Brother. Zapewne właśnie to zainspirowało w 1980 r. ówczesnych właścicieli spółki do zmiany nazwy z Nippon Sewing Machine Manufacturing na Brother Industries. Po zmianie nazwy spółka skoncentrowała się na produkcji elektronicznych maszyn do pisania, idąc z duchem czasu. Z kolei w 1987 r. z taśmy produkcyjnej zjechała pierwsza drukarka.

Wtedy też rozpoczęła się produkcja wkładów przeznaczonych do urządzeń marki Brother. Obecnie w swojej ofercie Brother ma drukarki atramentowe i laserowe, skanery i faksy, drukarki etykiet, a także drukarki mobilne i przeznaczone do nich akcesoria oraz oczywiście materiały eksploatacyjne, takie jak wkłady i papier. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, żeby gwarantowały użytkownikom jak najlepszą wydajność. Producent gwarantuje także trwałość wydruków, co trzeba przyznać jest niezwykle istotne zwłaszcza w przypadku fotografii i dokumentów.

Brother stosuje technologię polegającą na dozowaniu na papier niewielkich kropli atramentu. Dzięki temu drukarki atramentowe tej marki pozwalają na uzyskanie bardzo wyraźnych zdjęć i profesjonalnych wydruków. Tusze marki Brother są zgodne z normami branżowymi, w tym z normą ISO 11798, która odnosi się do trwałości i wytrzymałości atramentu zarówno na kopiowanych, jak i na drukowanych dokumentach i obrazach. Normę ISO, o której mowa wyżej spełniają zarówno tusze kolorowe, jak i czarne. Tusze Brotheruzyskały też certyfikat Błękitny Anioł. Spełniają one również wymagania przepisów europejskich RoHS odnoszących się do ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tusze Brother w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne