Kategorie

Taśmy barwiące

Taśmy barwiące, znane również jako taśmy termotransferowe, są przeznaczone do drukarek termotransferowych. Specjalna taśma posiada pokrycie, które ulega roztopieniu. Barwnik z taśmy zostaje przyklejony do nośnika druku – np. papieru. Taśmy barwiące wykorzystywane w drukarkach termotransferowych zapewniają bardzo trwały wydruk. Pigment w taśmie barwiącej może być czarny, albo kolorowy, w zależności od rodzaju drukarki.

Produkcją taśm barwiących zajmują się między innymi takie spółki, jak Citizen, Epson, OKI, Panasonic, Seikosha i Star. Taśmy barwiące są wykorzystywane w drukarkach etykiet. Są to wydajne urządzenia o niskiej rozdzielczości wydruku (300 dpi) znajdujące zastosowanie w logistyce i przemyśle, w spedycji oraz w magazynach. Taśmy termotransferowe są dostępne w trzech rodzajach – jako taśmy woskowe, woskożywiczne i żywiczne.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne