Kategorie

Taśmy barwiące do Citizen

Taśmy barwiące do Citizen
Citizen jest spółką japońską, która obecnie prowadzi działalność w skali globalnej. Choć jej główna działalność polega na produkcji zegarków, przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją drukarek, w tym drukarek termotransferowych wymagających użycia specjalnych taśm barwiących.

Citizen produkuje taśmy termotransforowe żywiczne i woskowe. Materiały eksploatacyjne są objęte gwarancją producenta na okres 12 miesięcy. Długość tego taśm termotransferowych Citizen wynosi nawet do 300 m! Tymczasem jej szerokość to zaledwie 110 mm. Oferta taśm barwiących Citizen składa się głównie z czarnych taśm, niemniej w ofercie znajdziemy także zielone i czerwone egzemplarze.

Taśmy barwiące Citizen charakteryzują się wysoką wydajnością. Są one cenione przez małych i dużych przedsiębiorców reprezentujących różne branże.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne