Kategorie

Tonery do Kyocera

Tonery do Kyocera
Drukarki laserowe Kyocera to przede wszystkim urządzenia o przeznaczeniu biurowym, produkowane z myślą o przedsiębiorcach. Tonery Kyocera są natomiast bardzo wydajne, co również ma związek z tym, dla jakiej grupy docelowej produkowane są urządzenia wykorzystujące technologię laserowego druku.

Drukarki laserowe Kyocera nowej generacji (np. Kyocera ECOSYS) charakteryzują się tym, że mają bardzo trwałe bębny światłoczułe (do 500.000 stron). Tempo drukowania jest bardzo wysokie, bo wynosi aż do 55 stron na minutę. Takie drukarki wymagają niezwykle wydajnych i niezawodnych tonerów. Wkłady Kyocera nie należą do najtańszych, jednakże ich użycie pozwala na bezawaryjną pracę urządzenia oraz umożliwia uzyskanie wydruku w najwyższej jakości. Tonery Kyocera są dostępne w kolorach czarnym, żółtym, niebieskim i różowym.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne