Kategorie

CLI-551

Tusze Canon Pixma CLI-551 XL charakteryzują się wydajnością wynoszącą do ok. 270 stron. Wkłady są dostępne w formie pojedynczych tuszów w kolorze żółtym, niebieskim i różowym oraz czarnym. Tusze CLI-551 XL są przeznaczone do urządzeń Canon Pixma IP7250, Canon Pixma MG5450 i Canon Pixma MG6350.

Kup tusze Canon Pixma CLI-551 w sklepie online.

Canon Pixma IP7250 jest bardzo wydajnym urządzeniem wyposażonym w moduł Wi-Fi. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono oprogramowanie My Image Garden oraz dwie szuflady na papier. Szybkość druku jest stosunkowo wysoka, podobnie jak jakość wydruku. Canon Pixma IP7250 jest odpowiednia do biur i laboratoriów. Za jej pomocą można drukować na płytach i drukować dwustronnie w automatycznym trybie.
Canon Pixma MG5450 jest atramentową drukarką z funkcją Wi-Fi, wejściem USB, aplikacją AirPrint i PictBridge. Model umożliwia drukowanie dwustronne w automatycznym trybie. Maksymalne tempo drukowania wynosi do 15 stron na minutę. Dodatkowymi funkcjami tego urządzenia są możliwość drukowania na powierzchni płyt CD, wbudowany czytnik kart pamięci i funkcja drukowania ze smartfonów i tabletów.
Canon Pixma MG6350 jest wielofunkcyjną drukarką zapewniającą dodatkowo funkcję skanowania i kopiowania. Rozdzielczość drukowania wynosi 9600 x 2400 dpi. Ten model wykorzystujący wkłady CLI-551 XL sprawdzi się zarówno jako drukarka fotograficzna, jak i drukarka w biurze. Maksymalny format papieru obsługiwany przez ten model wynosi A4.
Tusze Canon Pixma CLI-551 XL są dostępne w cenie od około 64 złotych. Oprócz oryginalnych wkładów są dostępne także zamienniki marek Asarto, TFO, Actis, Activejet oraz TB Print w cenie od około 5 złotych.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne