Kategorie

e-mail: kontakt[at]tanie-tusze.net

Prowadzimy działalność gospodarczą na podstawie wpisu do CEIDG

Użytkowanie serwisu tanie-tusze.net oraz rejestracja konta użytkownika jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.

Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowy tanie-tusze.net prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Zamówienia są przyjmowane poprzez stronę tanie-tusze.net. Po złożeniu zamówienia Klient będzie informowany mailem o jego statusie. Status zamówienia (do zaakceptowania, w trakcie kompletowania, wysłane, niezrealizowane itp.) można śledzić na stronie tanie-tusze.net po zalogowaniu do swojego konta użytkownika.
 3. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronach internetowych tanie-tusze.net i automatyczne przesłanie go do obsługi sklepu.
 4. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, np. zamówień, w których nie podano adresu e-mail lub numeru telefonu, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Zastrzegamy sobie też prawo telefonicznego potwierdzenia zamówienia. W przypadku niemożliwości uzyskania takiego potwierdzenia, zamówienie może zostać anulowane przez obsługę sklepu.
 5. Zamówienia można składać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Właściciel zastrzega sobie prawo wprowadzania ograniczeń w korzystaniu ze sklepu.
 6. Proces realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie powiadomienia o tym Klienta i:
  • w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po tym, jak do sklepu dotrze od Klienta e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia,
  • w przypadku zamówień płatnych przelewem lub kartą kredytową - po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym (zamówienie, za które wpłata nie dotarła do nas w ciągu 14 dni od dnia złożenia zamówienia, nie będzie realizowane).
 7. W przypadku wystąpienia braku części towarów z zamówienia na życzenie użytkownika wysyłany jest aktualnie dostępny towar lub całe zamówienie realizowane jest w terminie późniejszym (uzgodnienia formy realizacji dokonujemy z Klientem drogą e-mailową, telefonicznie lub poprzez komunikator internetowy). Koszt każdej z przesyłek naliczany jest oddzielnie, chyba że strony ustaliły inaczej.
 8. Do sprzedaży promocyjnej przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży lub odwołania promocji
 9. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki
 10. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub anulować zamówienie do momentu wystawienia faktury. W tym celu prosimy o wysłanie odpowiedniej informacji pod adres e-mail: kontakt[at]tanie-tusze.net.
 11. Klient nie może anulować zamówienia, do którego została już wystawiona faktura VAT.
 12. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Ceny podane na stronie każdego produktu nie zawierają kosztów przesyłki.
 13. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, usuwania towarów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 14. Termin otrzymania przesyłki jest zależny od czasu realizacji zamówienia (staramy się, żeby czas ten nie przekraczał 24 godzin) i wybranej formy przesyłki. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za skutki opóźnienia przesyłek z winy przewoźników lub opóźnienia spowodowane działaniem siły wyższej.
 15. Formy płatności, jakie może wybrać klient, zostały opisane tutaj.
 16. Do każdego zamówienia doliczane są koszty pakowania, przesyłki i płatności. Użytkownik może w każdej chwili zapoznać się z wysokością tych kosztów klikając tutaj. Koszty te są podane również w podsumowaniu zamówienia.
 17. Zgodnie z ustawą "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
  Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony, został przekazany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu oraz nie zostały naruszone opakowania hermetyczne i zabezpieczenia eksploatacyjne.
  Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną z nim fakturą, z napisem na odwrocie faktury "ZWROT", danymi osoby, numerem telefonu i numerem rachunku bankowego, na który ma być dokonany zwrot pieniędzy. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym na adres podany na odwrocie faktury zakupu, przy czym zwrot przekazem pocztowym dokonywany jest tylko w wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach. Koszty uboczne (np. koszt przesyłki, płatności) zwracanego towaru nie podlegają zwrotowi. Klient dokonuje zwrotu na własny koszt.
 18. Zdjęcia przedstawione w sklepie mają charakter poglądowy. Reklamacje z tytułu niezgodności wyglądu towaru na zdjęciu z faktycznym wyglądem nie będą rozpatrywane.
 19. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
 20. Reklamacje z tytułu rękojmi uwzględniamy wyłącznie w uzasadnionych przypadkach. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.
 21. Reklamacje - jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go pod adresem sklepu. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę z napisem na odwrocie "REKLAMACJA" i dokładnym opisem jej przyczyny. Jeżeli wada to umożliwia, do przesyłki należy dołączyć również wydruk próbny. Reklamacje bez spełnionych powyższych warunków nie będą rozpatrywane.
 22. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia (przy czym nie wlicza się tutaj czasu przesyłki zwrotnej do Klienta). Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru (o takiej samej wartości).
 23. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego wraz z dostawcą paczki protokołu reklamacyjnego.
 24. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby wyszukiwane informacje były możliwie dokładne i nie zawierały błędów. Nie gwarantujemy jednak, że znalezione produkty na pewno pasują do danej drukarki. Przed decyzją o zakupie należy upewnić się, korzystając z innych źródeł, że produkt będzie pasował do wybranej drukarki.
  Nie ponosimy odpowiedzialności za skutki nieprawidłowego działania wyszukiwarki produktów, a decyzje zakupowe podjęte wyłącznie w oparciu o wyszukiwarkę nie są podstawą do roszczeń wobec firmy E-dystrybucja Ewa Kulczyńska.
 25. Ochrona danych osobowych - powierzone nam dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy, wysłania zamówienia lub informowania Klienta o nowych produktach, usługach oraz promocjach (tylko, jeżeli Klient wyraził taką chęć). Dane osobowe w żadnym przypadku nie będą przekazywane osobom trzecim. Klient ma prawo do poprawiania swoich danych osobowych, ich uzupełniania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie ustawą "O ochronie danych osobowych". 
 26. Z Polityką Prywatności sklepu internetowego tanie-tusze.net można zapoznać się klikając tutaj.
 27. Sądem właściwym do rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 28. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.

Regulamin promocji "Kody rabatowe"

 1. Promocja "Kody rabatowe" trwa od 24.10.2008 do odwołania.
 2. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest posiadanie ważnego, unikalnego kodu rabatowego (małe litery i cyfry) oraz wpisanie go do odpowiedniego pola formularza podczas składania zamówienia poprzez sklep internetowy tanie-tusze.net.
 3. Każdy kod rabatowy posiada datę ważności podaną razem z kodem i może być wykorzystany tylko raz do tego dnia włącznie (liczy się data złożenia zamówienia).
 4. Do każdego kodu rabatowego przypisany jest odpowiedni rabat procentowy liczony od wartości netto zamówienia powiększonego o koszty wysyłki (netto).
 5. Po wpisaniu kodu rabatowego w sklepie tanie-tusze.net wartość zamówienia zostanie przeliczona według odpowiedniej wielkości rabatu. Przeliczona zostanie wartość całego zamówienia, bez rozbicia na poszczególne towary.
 6. Kody rabatowe mogą zostać wykorzystane wyłącznie przy zamówieniach składanych przez internet za pośrednictwem sklepu internetowego tanie-tusze.net.
 7. Każdy kod rabatowy może zostać wykorzystany tylko raz. Kody, dla których nastąpi próba podwójnego wykorzystania, zostaną odrzucone przez sklep internetowy. Istnieje wówczas możliwość złożenia zamówienia bez wpisywania kodu rabatowego.
 8. Kody, których data ważności minęła, zostaną automatycznie odrzucone przez sklep internetowy.
 9. Dla jednorazowych, większych zamówień (powyżej 300 zł brutto) złożonych w promocji "Kody rabatowe" sklep może wygenerować dodatkowy kod rabatowy do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Wielkość dodatkowego rabatu uzależniona będzie od wartości zamówienia.
 10. Na zamówienie złożone w promocji "Kody rabatowe" zostanie wystawiona faktura VAT z uwzględnieniem rabatu przyporządkowanego do kodu rabatowego.
 11. Każde złożone i opłacone zamówienie na wartość powyżej 200 zł brutto, będzie premiowane kodem rabatowym w wysokości 2% z możliwością wykorzystania przy następnym zamówieniu.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne