Kategorie

PG-545

PG-545
Czarne wkłady Canon 545 o standardowej i powiększonej (XL) pojemności pasujące do Drukarek serii Pixma MG, MX.. Aby kupić kolorowy tusz wybierz numer Canon 546.

Tusze Canon 545 są serią czarnych wkładów dostępnych w zwiększonej i standardowej wydajności. Wkład Canon 545 XL pozwala na wydrukowanie do 400 stron – ma pojemność na poziomie 15 ml. Natomiast wkład Canon 545 o standardowej pojemności wynoszącej 8 ml pozwala na wydrukowanie 180 stron. Tusze Canon 545 są przeznaczone do niżej opisanych drukarek.
Canon Pixma iP2850 jest niewielką, bardzo stylową drukarką przeznaczoną do użytku domowego. Atramentowa drukarka fotograficzna wykorzystuje technologię kaset FINE i pozwala na drukowanie dokumentów w kolorze i monochromii, w tempie do 4 – 8 stron na minutę. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania zasilania. Opcjonalnie użytkownik może zastosować tusze Canon 545 XL co obniża koszt wydruku jednej strony.
Canon Pixma IP2800 należy do tej samej rodziny urządzeń, co wyżej opisana. Wykorzystywana przez nie technologia FINE opatentowana przez Canon i hybrydowy system atramentów pozwalają na uzyskanie wydruków o wysokiej jakości. Kolorowe kasety Canon 545 wykorzystują barwnikowe atramenty, co pozwala na uzyskanie naturalnych odcieni i żywych obrazów. Natomiast w czarnym tuszu znajduje się pigmentowy atrament zapewniający uzyskanie ostrego, wyraźnego tekstu.

Canon Pixma TS205 również wykorzystuje tusze Canon 545. Urządzenie należy do grupy atramentowych drukarek fotograficznych. Posiada ona niewielkie wymiary i pozwala na drukowanie wyrazistych, żywych zdjęć w rozmiarze 10 x 15 cm. Canon Pixma TS205 obsługuje format w rozmiarze maksymalnie A4. Drukarka jest kompaktowa, stylowa i przystępna cenowo. Jej obudowa posiada teksturowaną powierzchnię, którą łatwo utrzymać w czystości. Canon Pixma TS205 posiada też tryb cichy. Podobną specyfikację techniczną posiadają inne urządzenia z tej serii oznaczone jako Canon Pixma TS305, TS315, TS3150, TS3151 oraz TS315x.
Canon Pixma MG2950 jest drukarką bezprzewodową wyposażoną w moduł Wi-Fi. Model jest urządzeniem wielofunkcyjnym łączącym funkcję drukarki z funkcją skanera. Wielofunkcyjne urządzenie umożliwia skanowanie i drukowanie za pomocą aplikacji Canon PRINT. Można także drukować z chmury za pomocą usługi PIXMA Cloud Link. Rozdzielczość drukowania wynosi do 4800 dpi, co zapewnia żywe kolory oraz wyraźny tekst. Urządzenie drukuje 8 obrazów na minutę w monochromii oraz 4 obrazy na minutę w kolorze.
Zarówno Canon Pixma MG2950, jak i inne urządzenia z tej serii, tj. Canon Pixma MG2550, Canon Pixma MG2450, Canon Pixma MG2550S, Canon Pixma MG2400, Canon Pixma MG2500, Canon Pixma MG2555, Canon Pixma MG2900, Canon Pixma MG3050, Canon Pixma MG3051, Canon Pixma MG3052, Canon Pixma MG3053, wykorzystują tusze Canon 545 o standardowej wydajności i w rozmiarze XL.
Canon Pixma MX495 jest urządzeniem wielofunkcyjnym wyposażonym w moduł Wi-Fi. Ten model umożliwia drukowanie ze smartfonów i tabletów oraz skanowanie do urządzeń mobilnych. Canon Pixma MX495 łączy się z usługami w chmurze za pomocą wtyczki PIXMA Cloud Link. Model umożliwia skanowanie, kopiowanie i faksowanie kilkunastu stron jednocześnie za pomocą podajnika ADF o pojemności do 20 stron. Z takich samych katridży korzystają inne urządzenia marki Canon z tej grupy - Canon Pixma MX490 oraz Canon Pixma MX494.
Tusze Canon 545 są dostępne w cenie od około 83 zł. Poza tym, użytkownik urządzeń, które wymagają zastosowania tych wkładów może wybrać zamienniki marki Asarto, Activejet lub TB Print dostępne w cenie od około 54 zł za sztukę.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tusze Canon 545 w inkhouse.pl oraz wiele innych.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne