Kategorie

GI-490

GI-490
Tusze Canon GI-490 to atramenty w buteleczkach. Cztery kolory GI-490 (CMYK) przeznaczone są do drukarek Canon Pixma G1400, G2400, G3400, G4400.

Tusze Canon GI-490 mają postać tuszów w buteleczkach dostępnych w czterech standardowych kolorach – czarnym, błękitnym, żółtym i różowym. Każda z buteleczek zawiera 135 ml tuszu. Tusze Canon GI-490 są przeznaczone do serii urządzeń Canon Pixma G1400, Canon Pixma G2400, Canon Pixma G3400, Canon Pixma G4400.
Canon Pixma G1400 jest drukarką zaprojektowaną z myślą o wydajnym drukowaniu dokumentów i zdjęć. Urządzenie charakteryzuje się minimalistycznym, eleganckim designem oraz oszczędnym drukowaniem. Zbiorniki zawierające atrament znajdują się z przodu, co ułatwia ich napełnianie oraz śledzenie poziomu tuszu. Konstrukcja drukarki opiera się na głowicach FINE i technologii zapobiegającej przenikaniu bąbelków powietrza do systemu przewodów atramentowych. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono oprogramowanie „My Image Garden”. Canon Pixma G1400 pozwala na dozowanie na papier małych kropelek atramentu poprawiających precyzję druku (2 pl Technology). Model drukuje w rozdzielczości 4800 dpi.
Canon Pixma G2400 również korzysta z systemu uzupełniania atramentu. Model pozwala na drukowanie zdjęć w rozmiarze 10 x 15 cm bez obramowania w ciągu 60 sekund. Pod względem specyfikacji technicznej nie różni się ona zbytnio od wyżej opisanego urządzenia. Urządzenie posiada skaner pozwalający na kopiowanie dokumentów i obrazów oraz ich skanowanie.
Wielofunkcyjne urządzenie Canon Pixma G3400 korzystające z systemu uzupełniania atramentu i atramentów w buteleczkach GI-490 posiada dodatkowo moduł sieci bezprzewodowej. Łączność Wi-Fi pozwala na korzystanie z usługi PixmaCloud.
Canon Pixma G4400 jest drukarką 4 w 1 – oprócz skanowania, drukowania i kopiowania umożliwia także faksowanie. Za pomocą tego modelu można drukować zdjęcia w formacie 13 x 13 cm, także bezpośrednio ze smartfonów i tabletów.
Oryginalne tusze Canon GI-490 w buteleczkach są dostępne w cenie od około 24,90 złotych za sztukę.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tusze Canon GI-490 w inkhouse.pl oraz wiele innych.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne