Kategorie

Tonery do Minolta

Tonery do Minolta
Drukarki Minolta wykorzystują głównie wydajną i szybką technologię druku. Żeby wykorzystać ich potencjał, Minolta rekomenduje stosowanie tonerów tej marki. Tonery Konica Minolta są ekologiczne i wykorzystują technologię polimeryzacji. Tonery Simitri HD stanowiące ponad 90% wkładów tej marki dostępnych w ofercie składają się z biomasy. W procesie recyklingu pozostaje ona neutralna i nie wydziela CO2.

Zwykłe tonery proszkowe również są produkowane przez Konica Minolta, niemniej stanowią one niewielki ułamek asortymentu. Tonery polimeryzowane, na których koncentruje się działalność produkcyjna tego producenta, charakteryzują się tym, że cząsteczki pigmentu mają kulisty kształt i są jednorodne pod względem rozmiarów. Ich średnica wynosi około 6 mikrometrów. Mniejsze cząsteczki barwnika pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości wydruku, który jest staranny i pozbawiony zanieczyszczeń. Dodatkową zaletą polimeryzowanych tonerów jest wyższa wydajność wynikająca z tego, że na papier zostaje naniesiona mniejsza ilość barwnika.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne