Kategorie

LC-123

Tusze Brother LC-123 mają formę osobnych wkładów, z których każdy zawiera pigment w jednym kolorze – czarnym, różowym, żółtym, albo błękitnym. Wkłady posiadają wydajność do 600 stron. Tusze Brother LC-123 są przeznaczone do drukarek Brother DCP J4110DW, Brother MFC J4410DW, Brother MFC J4510DW, Brother MFC J4610DW oraz Brother MFC J4710DW.


Brother DCP J4110DW jest wielofunkcyjnym urządzeniem atramentowym drukującym w formacie A3. Pozwala on na jednostronne kopiowanie i skanowanie oraz dwustronne drukowanie w trybie automatycznym. Tempo wydrukowania wynosi do 18 stron na minutę w trybie monochromatycznym oraz do 16 stron na minutę w kolorze. Obsługę urządzenia ułatwia dotykowy ekran o przekątnej 4,5 cm. Model łączy się z usługami sieciowymi w chmurze.


Brother MFC J4410DW jest drukarką wielofunkcyjną wyposażoną w rozwiązania pozwalające na bezprzewodowe drukowanie w szybkim tempie z komputera, smartfona, tabletu i innych podobnych urządzeń z modułem Wi-Fi. Model został wyposażony w Hi-Speed USB sprzyjający szybkiemu przesyłowi danych oraz w slot na karty pamięci pozwalający na drukowanie bezpośrednio z tych urządzeń. Rozdzielczość druku w czerni i kolorze wynosi do 1200 x 6000 dpi. Tempo drukowania w czerni wynosi do 33 stron na minutę, a w kolorze - do 25 stron na minutę.


Brother MFC J4510DW jest kolorową, atramentową drukarką wyposażoną w kopiarkę, skaner i faks. Model umożliwia obsługę dokumentów w formacie A3. Tempo druku w trybie monochromatycznym wynosi do 35 stron na minutę, a w trybie kolorowym – do 27 stron na minutę. Model łączy się z usługami internetowymi i mobilnymi za pośrednictwem Wi-Fi.


Brother MFC J4610DW podobnie jak wyżej opisane urządzenia należy do modeli typu All-in-One – oferuje użytkownikowi faks, drukarkę z funkcją automatycznego druku dwustronnego, kopiarkę i skaner stolikowy, a także możliwość drukowania z usług internetowych w chmurze oraz bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Skanowanie jest natomiast możliwe do pliku umieszczonego na dysku w chmurze lub w pamięci urządzenia. Tempo pracy i wydajność drukarki dorównuje opisanym wyżej modelom.


Brother MFC J4710DW drukuje w maksymalnej rozdzielczości wynoszącej na poziomie 6000 x 1200 pikseli. Podajnik mieszczący aż 400 arkuszy pozwala na bardziej wydajną pracę. Na wydajność tego urządzenia wpływa też wysokie tempo wydruku wynoszące w czerni do 20 stron na minutę, a w kolorze do 18 stron na minutę.


Oryginalne tusze z tej serii kupisz w cenie od 89,99 zł za sztukę. Poza tym dostępne są zamienniki – Asarto, TFO, Actis i Activejet oraz popularnej marki TB Print, oferowane w cenie od około 11,90 zł za wkład.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne