Kategorie

BT5000 / BT6000

BT5000 / BT6000

Tusze Brother BT5000/BT6000 są przeznaczone do urządzeńBrother DCP T300, Brother DCP T500W, Brother DCP T700W oraz Brother MFC T800W. Są to wkłady w formie buteleczek, którymi można uzupełnić katridże zamontowane w urządzeniu.Tusze w buteleczkach charakteryzują się wysoką wydajnością. Za ich pomocą można wydrukować nawet do 5000 stron, a w przypadku czarnego tuszu – do 6000 stron.

Brother DCP T300 należy do wielofunkcyjnych urządzeń z serii InkBenefit Plus. Posiada ono wbudowany system pojemników, które są przeznaczone do wygodnego, samodzielnego napełniania tuszem. System obejmuje cztery pojemniki odpowiadające poszczególnym kolorom tuszu. Brother DCP T300 pracuje w tempie do 27 stron na minutę, drukując dokumenty i zdjęcia w rozdzielczości do 1200 x 6000 dpi. Drukarka ze względu na swoje stosunkowo niewielkie wymiary i dobrą wydajność sprawdzi się w mały biurze.

Do serii InkBenefit Plus należy również Brother DCP T500W – kolorowa drukarka atramentowa charakteryzująca się wysoką wydajnością pracy. Jej konstrukcja opiera się na takim samym systemie napełniania zbiorników z tuszem, co opisany wyżej. Drukarka pracuje po podłączeniu jej za pomocą USB do komputera oraz w sieci Wi-Fi. Urządzenie obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan pozwalającą na bezpośrednie skanowanie do urządzeń i drukowanie z urządzeń typu iPhone, iPad, tabletów i smartfonów działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Brother DCP T700W posiada dodatkową funkcję przyspieszającą pracę z obrazami i dokumentami – automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 20 arkuszy ułatwiający kopiowanie i skanowanie dokumentów. Rozdzielczość druku oraz tempo pracy są takie same, jak w przypadku wyżej opisanych drukarek.

Brother MFC T800W jest wyposażona w taki sam system uzupełniania tuszów oraz posiada 64 MB pamięci pozwalające na szybkie przetwarzanie nawet złożonych plików. Wielofunkcyjne urządzenie oprócz skanera posiada faks, który z pewnością przyda się w przypadku biur. Drukarka pracuje po podłączeniu przez USB do komputera oraz w sieci bezprzewodowej.


Oryginalne tusze z tej serii kupisz w cenie od 23,99 zł za sztukę. Poza tym dostępne są zamienniki marki TFO w cenie od 9,80 zł.Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tusze Brother BT5000, BT6000 w inkhouse.pl oraz wiele innych.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne