Kategorie

Tonery do Panasonic

Tonery do drukarek Panasonic oferowane przez tego producenta są dostępne w wersji czarnej i w innych standardowych kolorach. Można je kupić osobno oraz w multipakach, żeby mieć jeden wkład na zapas. Wydajność tonerów Panasonic jest wysoka – może wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy stron. Tonery są wymieniane niezależnie od bębna światłoczułego, niemniej jego wydajność nie jest o wiele wyższa od wkładu z barwnikiem (może wynosić około 20.000 stron).

Już od kilku lat na rynku są dostępne zamienniki tonerów Panasonic. Niemniej nie do skopiowania jest formuła pigmentu i jakość wkładu, którego proces produkcji jest chroniony ściśle tajemnicą. Kompatybilne (zamienne) tonery Panasonic są produkowane między innymi przez spółkę Incor. Oryginalne wkłady są droższe, ale są wytwarzane przy użyciu technologii, która zapewnia wyższą jakość druku i dłuższy okres eksploatacji urządzenia.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne