Kategorie

W sklepie internetowym tanie-tusze.net dostępne są następujące formy dostarczenia towaru:

  1. Poczta Polska - jeżeli chcesz, żeby zamówienie zostało dostarczone za pośrednictwem Poczty Polskiej, do ceny towaru musisz doliczyć koszt przesyłki w wysokości 20 zł przy wysyłce jako "priorytet" oraz 15 zł przy przesyłce ekonomicznej. Przesyłki są wysyłane po skompletowaniu całego zamówienia. Najczęściej przesyłki dostarczane są w ciągu 2 - 3 dni na terenie całego kraju.
  2. Kurier - jeżeli zależy Ci na szybkości doręczenia przesyłki, możesz wybrać doręczenie za pośrednictwem firmy kurierskiej. W tym przypadku musisz się jednak liczyć z wyższym kosztem doręczenia przesyłki w wysokości 27 zł. Przesyłki kurierskie doręczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej najczęściej następnego dnia roboczego po nadaniu przesyłki.
  3. Paczkomaty InPost - firma InPost dostarcza paczki do większości większych miejscowości. Każdą przesyłkę możesz odebrać w Paczkomacie po podaniu specjalnego kodu, który otrzymasz w wiadomości e-mail/SMS informującej o możliwości odbioru przesyłki. W tym przypadku koszt dostawy wynosi 11 zł. Każda paczka dostarczana jest maksymalnie do 2 dni roboczych od nadania. Możesz odebrać ją o każdej porze dnia i nocy, bez oczekiwania w kolejkach i bez zbędnych dokumentów.

Zamówienia powyżej 500 zł brutto dostarczane są bezpłatnie.

Jak obliczyć czas dostawy?

Na czas dostawy składają się:

  1. Czas wpłynięcia zapłaty - jeżeli wybrałeś formę płatności "Pobranie pocztowe", zamówienie zostanie od razu skierowane do realizacji. Jeżeli jednak wybrałeś jako formę płatności przelew zwykły / wpłatę gotówkową, zamówienie zostanie skierowane do realizacji natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu. Pamiętaj, że im szybciej wpłacisz pieniądze, tym szybciej Twoje zamówienie zostanie skierowane do realizacji! W przypadku zamówień płatnych szybkim przelewem on-line lub kartą kredytową w większości przypadków potwierdzenie płatności dociera do sklepu w ciągu kilku minut od dokonania płatności (jeżeli zapłacisz od razu po złożeniu zamówienia, zostano ono skierowane do realizacji prawie od razu - jeżeli zamówione towary są dostępne na miejscu, być może zostaną one wysłane jeszcze tego samego dnia).
  2. Czas kompletowania zamówienia - czas potrzebny na ewentualną dostawę produktów (jeżeli nie ma ich aktualnie na miejscu). Dokładamy wszelkich starań, żeby wszystkie zamówienia realizować jak najszybciej - naszym priorytetowym celem jest wysyłka w ciągu maksymalnie 24 godzin, jednak nie zawsze jest to możliwe. W pewnych wyjątkowych sytuacjach, jak np. brak towaru w magazynie dostawcy, opóźnienia w dostawach itd., zostaniesz o tym poinformowany wcześniej i wspólnie na pewno dojdziemy do porozumienia.
  3. Czas przesyłki - czas potrzebny na dostarczenie zamówienia do Ciebie zależy od tego, jaką formę dostawy wybrałeś. W przypadku Poczty Polskiej będą to najczęściej 2 - 3 dni; w przypadku firmy kurierskiej będą to 24 godziny.

Aby obliczyć przewidywany czas, kiedy zamówienie do Ciebie dotrze, wykonaj działanie:

czas wpłynięcia płatności + czas kompletowania zamówienia + czas przesyłki

Pamiętaj, że my również jesteśmy ludźmi i potrzebujemy odpoczynku - dlatego odlicz dni wolne od pracy.


Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne