Kategorie

Sklep internetowy tanie-tusze.net pozwala klientom na wybór jednej z form płatności:

 1. Pobranie pocztowe - najczęściej spotykana w polskim internecie forma płatności. Przy wyborze tej formy płatności za zamówione towary zapłacisz listonoszowi przy odbiorze przesyłki (płatność "za pobraniem" jest możliwa jedynie w przypadku przesyłek za pośrednictwem Poczty Polskiej - dodatkowy koszt pobrania to 5 zł, jest doliczany do ogólnych kosztów zamówienia).
  Forma płatności "za pobraniem" jest bezpieczna zarówno dla kupujących jak i dla sprzedających. Kupujący ma gwarancję, że otrzyma towar - w końcu zapłacisz za niego dopiero w momencie, kiedy go dostaniesz; sprzedający otrzymuje płatność kilka dni po realizacji zamówienia.
 2. Szybkie przelewy on-line - forma płatności, dzięki której sklep otrzymuje płatność już po kilku minutach od złożenia zamówienia. Przelewy on-line są obsługiwane przez serwis Przelewy24.pl, zapewniający bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę transakcji. Serwis Przelewy24.pl obsługuje płatności z większości polskich banków, takich jak: Bank BPH, Bank Millenium, Bank Nordea, Bank Ochrony Środowiska, Bank PEKAO S.A., PKO BP, BGŻ (Integrum), BZ WBK - Przelew24, Citibank Handlowy, Deutsche Bank, Fortis Bank, ING Bank Śląski, Invest Bank, Kredyt Bank, Lukas Bank, mBank - mTransfer, MultiBank - MultiTransfer, Płacę z Inteligo, EuroBank, SGB (Spółdzielcza Grupa Bankowa), Raiffeisen Bank, Bank Pocztowy, Getin Bank, MoneyBookers.
  UWAGA! Jeżeli wybierzesz jako formę płatności szybki przelew on-line (z dowolnego banku z powyższej listy), jako odbiorca płatności będzie występowała firma Dialcom24 S.C. z Poznania - mimo to Twój przelew dotrze do nas w ciągu kilku minut.
 3. Przelew na konto / wpłata gotówkowa na konto - jeżeli nie posiadasz konta w żadnym z banków wymienionych powyżej, możesz dokonać przelewu ze swojego banku, lub wpłacić należność na poczcie. Po wyborze tej formy płatności, będziesz mógł wydrukować formularz przelewu - udaj się z nim do swojego banku lub na pocztę i opłać swoje zamówienie. Taka forma płatności dotrze do nas najczęściej w ciągu 1 - 2 dni.
 4. Karta kredytowa - obsługa kart kredytowych jest możliwa dzięki serwisowi Przelewy24. Jest to w pełni bezpieczna forma płatności - po złożeniu zamówienia zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę Przelewy24.pl, gdzie korzystając z szyfrowanego połączenia (przesyłane dane są niemożliwe do podejrzenia przez osoby postronne) podasz numer karty kredytowej i inne potrzebne dane, a następne dokonasz płatności.
  To, czy Twoją kartą kredytową można płacić za zakupy w internecie, zależy od jej wystawcy - skontaktuj się z podmiotem, który wydał Ci kartę i dowiedz się, czy możesz płacić nią w internecie.
  Płatności kartą kredytową docierają do sklepu w ciągu kilku godzin od transakcji.

Wszelkich płatności można dokonywać po złożeniu zamówienia. Zostaniesz wtedy automatycznie przeniesiony na stronę, na której będziesz mógł dokonać płatności. Jeżeli wybrałeś jako formę płatności szybkie przelewy on-line lub kartę kredytową, zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę systemu PRZELEWY24.PL, gdzie dokonasz stosownej płatności. Jeżeli wybrałeś jako formę płatności zwykły przelew, zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie będziesz mógł wydrukować formularz przelewu, wypełniony i gotowy do zlecenia przelewu bądź realizacji wpłaty gotówkowej.


Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne