Kategorie

Tonery do Lexmark

Tonery do Lexmark
Tonery do Lexmark wyróżniają się na rynku pod względem wydajności drukowania, nad którą czuwa zaawansowana technologia Unison. Przynosi ona szereg korzyści, w tym przede wszystkim:
wysoką jakość obrazu
poprawę niezawodności tonera
nadaje tonerom bardziej ekologiczny charakter
Zastosowanie formuły Unison powoduje, że nie ma potrzeby potrząsania tonerem, żeby drukarka mogła sprawnie pracować pod koniec okresu eksploatacji. Zaletą tonerów Lexmark jest również to, że drukarka informuje o tym, gdy zbliża się moment konieczności wymiany zużytego wkładu na nowy.

Tonery Lexmark z technologią Unison są oczywiście dostępne zarówno w wersji z czarnym, jak i z kolorowym pigmentem. Zapewniają one głęboką czerń oraz łagodne odcienie szarości oraz wyraźne szczegóły. Kolorowe tonery pozwalają na drukowanie bardzo żywych obrazów. Tonery Lexmark są bardziej ekologiczne – ich oddziaływanie na środowisko jest mniej szkodliwe. Dodatkowo, tonery zużywają mniej energii w porównaniu z wcześniejszymi tonerami produkowanymi przez tę markę, co ma także znaczenie w długofalowej perspektywie.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne