Kategorie

Tonery do Brother

Tonery do Brother
Spółka Brother zajmuje się produkcją drukarek i materiałów eksploatacyjnych oraz podobnych urządzeń od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Producent pracuje nie tylko nad rozwojem druku atramentowego, ale również druku laserowego. Tonery Brother wyróżniają się na rynku innowacyjną technologią wosku. Nie zawierają one oleju, co ma istotny wpływ na jakość wydruku. Dzięki temu dokumenty posiadają matowe wykończenie i prezentują się bardzo profesjonalnie.

Tonery Brother spełniają normę ISO 11798, która jest związana z trwałością i wytrzymałością tonera. Skopiowane i wydrukowane treści są odpowiednio trwałe i charakteryzują się też odpornością na blaknięcie. Zaletą wkładów Brother do laserowych drukarek jest również to, że posiadają one certyfikat Błękitny Anioł, co poświadcza o tym, że materiały eksploatacyjne nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Wkłady do drukarek laserowych marki Brother nie blakną przez ponad 100 lat. Tonery są niezawodne – nie ma konieczności wykonywania przedruków. Producent tych materiałów eksploatacyjnych prowadzi działania mające na celu zapewnienie prawidłowego recyklingu tonerów i tuszów. Zużyte tonery mogą być przekazane producentowi w ramach inicjatywy Brother Earth. Brother, podobnie jak inni liderzy na rynku drukarek, angażuje się w ochronę środowiska.

Oryginalne tonery Brother posiadają charakterystyczną, hologramową naklejkę zabezpieczającą. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że nie korzysta z podrobionego tonera. Na podróbki lepiej uważać – wkłady mogą przeciekać, prowadząc do uszkodzenia urządzenia.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tonery Brother w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne