Kategorie

LC-1280

LC-1280

Tusze Brother LC-1280 są przeznaczone do urządzeńBrother MFC J5910DW, Brother MFC J6510DW oraz Brother MFC J6910DW. Grupa wkładów obejmuje tusz w czarnym kolorze oraz kolorowe wkłady – magenta, cyan i yellow. Tusze LC-1280 są dostępne w wersji XL, czyli o zwiększonej wydajności – pozwalają na wydrukowanie 1200 stron (kolor), a w przypadku czarnego wkładu – do 2400 stron.

Tusze Brother LC1280 możesz kupić TUTAJ.

Brother MFC J5910DW jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które drukuje obrazy i dokumenty w rozdzielczości do 1200 x 6000 pikseli. W dużym podajniku zmieści się 500 arkuszy papieru. Drukarka obsługuje formaty A3, A4, LTR i mniejsze. Nie ma natomiast możliwości wydrukowania z kart pamięci. Tempo druku dokumentów i zdjęć w czerni wynosi do 35 stron na minutę, a w kolorze 27 stron na minutę.

Brother MFC J6510DW ma bardzo podobną specyfikację do opisanego wyżej urządzenia. Wielofunkcyjne urządzenia należące do tej rodziny drukarek wykorzystują głowice Piezo z 210 dyszami. Pojemność pamięci oferowana przez to urządzenie wynosi aż 64 MB, co pozwala na sprawne przetwarzanie nawet złożonych dokumentów. Model drukarki został wyposażony w podajnik ADF i skaner stolikowy, co czyni urządzenie bardziej funkcjonalnym. Brother MFC J6510DW oferuje również funkcję faksu i PhotoCapture Center przeznaczone do obsługi grafiki. Urządzenie posiada USB 2.0, pracuje w sieci Ethernet i w sieci bezprzewodowej.

Brother MFC J6910DW posiada nieco więcej pamięci wewnętrznej – 192 MB, a także oferuje funkcję automatycznego druku i skanu dwustronnego. Drukowanie dwustronne może odbywać się nawet w formacie A3. Wielofunkcyjna drukarka posiada ponadto faks, dotykowy wyświetlacz i działa w sieci bezprzewodowej. W połączeniu z tuszami w wersji XL wszystkie trzy urządzenia mogą pracować na poziomie maksimum swojej wydajności.

Oryginalne tusze z tej serii kupisz w cenie od ok. 88 zł za sztukę. Poza tym w ofercie są dostępne zamienniki – Asarti, TFO, Actis i TB Print – dostępne w cenach od 8 zł za sztukę.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne