Kategorie

Tonery do Samsung

Tonery do Samsung
Tonery do drukarek Samsunga są obecnie produkowane i sprzedawane przez spółkę HP. Co ciekawe, działania polegające na recyklingu i przyjmowaniu zużytych tonerów od przedsiębiorców i użytkowników domowych prowadzone przez tę firmę obejmują również tonery do drukarek Samsung. Trudno nazywać je obecnie "tonerami Samsunga", skoro ich produkcją zajmuje się zupełnie inna spółka. Patenty i technologie przeszły na spółkę HP, która będzie je dalej rozwijać, podobnie jak własne materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych.

Główną technologią wykorzystywaną przez tonery do drukarek Samsunga jest technologia polimerowa. Polega ona na tym, że cząsteczki pigmentu mają kulisty kształt i bardzo niewielkie rozmiary – średnica wynosi 6,7 mikrometra. Dla porównania, w konwencjonalnym tonerze cząsteczki pigmentu nie mają jednorodnego, kulistego kształtu, a ich średnica waha się w granicach od 8 do 9 mikrometrów.

Zastosowanie technologii polimerowej przez Samsunga doprowadziło do znacznej poprawy wyrazistości obrazów i pojedynczych linii – choćby w projektach i w dokumentach. Im bardziej wyrazisty wydruk, tym lepiej się prezentuje, a jego wygląd jest bardziej profesjonalny. Tonery samsunga zawierają również dużo wosku, który nadaje wydrukom satynowy połysk.

Mikroskopijne cząsteczki pigmentu o jednolitym kształcie i rozmiarze chronią dokument przed rozmazanymi detalami i przed smugami, a jednocześnie korzystnie wpływają na szczegółowość wydruku i na stopień odzwierciedlenia kolorów. Polimerowe tonery zużywają mniej energii niż konwencjonalne (o około 35%) oraz są bardziej wydajne – warstwa pigmentu nakładana na papier jest o około 20% cieńsza niż w przypadku tonerów wykorzystujących typowy proszek.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tonery Samsung w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne