Kategorie

Tusze do Canon

Tusze do Canon
Spółka Canon jest obecna nie tylko na rynku drukarek, ale również aparatów fotograficznych. Nic dziwnego, że do jej flagowych produktów należą m.in. drukarki fotograficzne, które umożliwiają uzyskanie profesjonalnego wydruku zdjęć w domu. Canon Inc. to japońska spółka o globalnym zasięgu działalności. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1935 r. i powstało z przekształcenia Laboratorium Optyki Precyzyjnej.

Canon bardzo szybko podbiła Europę. Spółka już w latach 50. stworzyła europejską sieć dystrybucji. Pierwsza kserokopiarka została wyprodukowana w latach 70. Obecnie spółka projektuje i produkuje urządzenia biznesowe oraz dla domowych użytkowników. Katalog jej produktów obejmuje między innymi wielofunkcyjne drukarki laserowe, kolorowe drukarki biurowe oraz drukarki wielkoformatowe.

Drukarki do wydruku dokumentów i zdjęć, nazywane też drukarkami fotograficznymi są bardzo funkcjonalne, a przy tym umożliwiają stworzenie bardzo starannie wykonanych i profesjonalnie wyglądających obrazów i dokumentów. Bardzo ciekawym i ekonomicznym rozwiązaniem są drukarki z uzupełnianymi zbiornikami z atramentem. Dzięki temu użytkownik może zaoszczędzić na zakupie tuszów. Wkłady Canon przystosowane do bieżącego uzupełniania atramentem są szczelne i łatwe w użyciu.

Oryginalne tusze Canon, podobnie jak wkłady innych producentów drukarek, doczekały się już zamienników. Niektóre drukarki wymagają zastosowania czarnego tuszu oraz trójkolorowego katridża. Niemniej w ofercie Canon są dostępne także urządzenia wymagające stosowania osobnych wkładów kolorowych, i to nie tylko w standardowych kolorach magenta, yellow i cyan, ale także innych odcieni (np. Photo Cyan, Grey, Green, Matt Black itp.). Duży zakres odcieni wpływa znacząco na stopień odzwierciedlenia kolorów, który w przypadku zdjęć powinien być jak najwyższy. Tusze Canon są dostępne w standardowym rozmiarze, a także w rozmiarze XL i XXL.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i zobacz tusze Canon w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne