Kategorie

MULTIPAKI

MULTIPAKI
Multipaki złożone z tuszów lub tonerów to inaczej mówiąc zestawy wkładów w standardowej lub zwiększonej pojemności zawierające co najmniej dwa takie same tusze lub tonery. Multipaki mogą też zawierać komplet tuszów lub tonerów we wszystkich wymaganych przez drukarkę kolorach. Takie rozwiązania są stosowane przez wszystkich producentów, co niesie korzyści zarówno dla nich, jak i dla kupujących.

Warto kupować multipaki głównie ze względu na to, że tusze i tonery sprzedawane w zestawach są zazwyczaj tańsze niż sprzedawane oddzielnie. Nie jest to jedynie zabieg marketingowy, ale także efekt zaoszczędzenia na etykietowaniu i produkcji opakowań. Wszystkie wkłady znajdują się w jednym opakowaniu. Multipaki są oferowane także przez producentów zamienników, czyli wkładów alternatywnych.

Ekonomiczny charakter multipaków sprawia, że nie tylko producenci grupują wkłady do drukarek laserowych i atramentowych w pakiety. Można je znaleźć także w sklepie internetowym. Idea jest zawsze taka sama – dostarczyć klientowi komplet potrzebnych tuszów bądź tonerów w niższej cenie, albo – analogicznie – dostarczenie dwóch lub więcej takich samych materiałów eksploatacyjnych w bardziej atrakcyjnej cenie. Użytkownicy drukarek domowych i w biurach używający intensywnie tych urządzeń zawsze mają jeden zestaw tuszów lub tonerów w zapasie, bo jak powszechnie wiadomo, atrament i pigment lubią kończyć się w najmniej odpowiednim momencie – na przykład w trakcie drukowania referatu do szkoły, w czasie wydruku ważnych dokumentów i tak dalej.

Multipaki są proponowane nie tylko przedsiębiorcom, ale również użytkownikom domowym. Każdy klient lubi zaoszczędzić i nie znosi przepłacania. Jeżeli osobno kupione wkłady są droższe od tuszów w zestawie, wybierze multipaki. Jest to też forma swoistej promocji marki i forma podziękowania dla użytkowników drukarki za wybór oryginalnych materiałów eksploatacyjnych zamiast standardowych wkładów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne