Kategorie

Pozostałe taśmy barwiące

Pozostałe taśmy barwiące
Taśmy barwiące choć mniej znane niż tusze i tonery odgrywają ważną rolę w toku bieżącej działalności przedsiębiorstw. Termotransferowe taśmy są standardowo czarne, ale na rynku materiałów eksploatacyjnych można znaleźć również taśmy w innym kolorze.

Taśmy woskowe są przeznaczone do drukowania na etykietach wykonanych z kolorowego, matowego i półbłyszczącego papieru. Wosko – żywiczne taśmy są natomiast przeznaczone do drukowania na niektórych foliach. Taśmy żywiczne zapewniają z kolei najbardziej trwały nadruk, który jest odporny na ścieranie i innego typu uszkodzenia.

Barwiące taśmy są dostępne w różnych szerokościach i długościach. Barwnik może być nawinięty do wewnątrz (tzw. taśmy IN), albo na zewnątrz rolki (tzw. taśmy OUT). Rynek tych materiałów eksploatacyjnych wygląda podobnie, jak rynek tuszów i tonerów – producenci drukarek wymagających zastosowania taśm barwiących dostarczają dedykowane materiały eksploatacyjne. Z kolei użytkownicy tych urządzeń mają wybór między oryginalnymi taśmami, a zamiennikami dostępnymi w niższej cenie.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne