Kategorie

HP 410A 410X

Tonery HP 410A są wkładami dostępnymi w wersji standardowej i o zwiększonej wydajności pozwalającej na wydrukowanie nawet do 6500 stron. Tonery występują w czterech kolorach: różowym, błękitnym, żółtym i czarnym. Wkłady z serii HP 410A są przeznaczone dla takich urządzeń, jak HP LaserJet Pro Color M377DW, HP LaserJet Pro Color M452NW, HP LaserJet Pro Color M477FDW, HP LaserJet Pro Color M452DN, HP LaserJet Pro Color M477FDN oraz HP LaserJet Pro Color M477FNW.

HP LaserJet Pro Color M377DW korzystająca z tonerów HP 410A/X jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie w kolorze i w czerni. Wkłady laserowe HP 410A/X są wyposażone w technologię JetIntelligence. Dokumenty i zdjęcia mogą być skanowane bezpośrednio do wiadomości email, pamięci USB, chmury lub folderów sieciowych. Kopiarka pozwala na kopiowanie dokumentów w rozdzielczości 600 x 600 dpi, natomiast rozdzielczość skanowanie wynosi do 1200 x 1200 dpi. Model sprawdza się w biurze i w domu.

Pozostałe urządzenia korzystające z tonerów z serii HP 410A/X to również wielofunkcyjne urządzenia, które zapewniają wiele możliwości związanych z zadaniami drukowania, kopiowania i skanowania. Dodatkowo, HP LaserJet Pro Color M477FNW pozwala na wysyłanie faksów, co również jest przydatną funkcją w odniesieniu do środowisk biurowych. Miesięczny cykl roboczy w przypadku tego urządzenia wynosi do 50.000 stron, co odpowiada potrzebom małych i średnich biur. HP LaserJet Pro Color M477FNW korzysta z takich technologii w zakresie rozdzielczości druku, jak HP ImageRet 3600 oraz kalibracja PANTONE. Tempo druku w czerni i w kolorze wynosi do 27 stron na minutę.
Podobne możliwości oferuje HP LaserJet Pro Color M477FDN, która umożliwia drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Wielozadaniowa drukarka pozwala na drukowanie w czerni i w kolorze w tempie do 27 stron na minutę. Miesięczny cykl roboczy w przypadku tego urządzenia wynosi także do 50.000 stron.

Tonery z serii HP 410A/X są dostępne w cenie od ok. 500 - 800 zł za sztukę, w zależności od wydajności. Są również dostępne tonery zamienne marek Asarto, TFO i TB Print dostępne w cenie od ok. 280 zł.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tonery HP 410 w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne