Kategorie

Tusze do Lexmark

Tusze do Lexmark
Lexmark dostarcza użytkownikom dobrej jakości urządzenia drukujące oraz przeznaczone dla nich tusze. W ostatnich latach spółka rozwija się w kierunku oprogramowania – Perceptive Software będąca jego częścią jest ukierunkowana na rozwój inteligentnego oprogramowania służącego do wczytywania dokumentów i zarządzania treścią. Lexmark, który wyrósł ze znanej firmy IBM, nadal jest jednak znany głównie z tego, że produkuje drukarki – bo w tym się specjalizuje od początku działalności.

Niemniej od 2012 r. atramentowe drukarki marki Lexmark można już kupić tylko "z drugiej ręki". Lexmark zaprzestał ich produkcji całkowicie skupiając się na drukarkach laserowych. W ramach restrukturyzacji spółki technologia atramentowa tej marki została przejęta przez spółkę Funai. Niemniej Lexmark nadal ma w ofercie wkłady atramentowe. Ich jakość została zbadana przez Buyers Laboratory Inc. Okazało się, że w porównaniu z konkurencyjnymi wkładami refabrykowanymi zapewniają one najwyższą jakość wydruku. 96% wydruków wykonanych za pomocą oryginalnego tuszu zostało ocenionych jako wydruki wysokiej jakości. Także pod względem niezawodności (niepowodowania usterek) oryginalne tusze Lexmark wypadły lepiej.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne