Kategorie

Taśmy barwiące do Star

Taśmy barwiące do Star
Igłowe drukarki Star wymagają zastosowania specjalnych taśm barwiących. W ofercie Star znajdują się tego typu materiały eksploatacyjne oraz wydajne drukarki wykorzystyujące mechanizm złożony z 9 lub więcej igieł. Spółka Star Micronics jest liderem na światowym rynku drukarek POS i druakrek do recept.

Taśmy barwiące Star pozwalają na drukowanie grafiki, oznaczeń numerycznych i tekstowych. Urządzenia są łatwe w użyciu, a wymiana taśmy barwiącej nie sprawia problemu. Starannie dopracowane technologie pozwalają na uzyskanie znakomitej jakości wydruku.

Wydruki uzyskiwane za pomocą oryginalnych taśm barwiących Star są starannie wykonane, nie rozmazują się i są odporne na blaknięcie. Na rynku materiałów eksploatacyjnych do drukarek Star są dostępne także kompatybilne taśmy barwiące – tańsze zamienniki.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne