Kategorie

TN-326

Tonery Brother TN-326 są wkładami posiadającymi wydajność rzędu 3500 arkuszy, dostępnymi w kolorze czarnym, różowym, błękitnym i żółtym. Tonery Brother TN-326 są przeznaczone dla urządzeń Brother DCP L8400CDN, Brother DCP L8450CDW, Brother HL L8350CDW, Brother HL L8250CDN, Brother MFC L8650CDW, Brother MFC L8850CDW.
Brother DCP L8400CDN jest wielofunkcyjnym urządzeniem umożliwiającym drukowanie w kolorze i monochromii w tempie do 28 stron na minutę. Model nie posiada Wi-Fi, a zużycie energii jest stosunkowo nieduże, co wynika z przyznania urządzeniu certyfikatu Energy Star. Obsługę drukarki, kopiarki i skanera ułatwia wyświetlacz LCD.
Brother DCP L8450CDW to kolejne profesjonalne urządzenie wielofunkcyjne wykorzystujące tonery Brother TN-326. Model pracuje zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej. Oferuje on także 256 MB pamięci wbudowanej, dzięki czemu odpowiednio szybko przetwarza dane.
Brother HL L8350CDW jest drukarką pracującą w tempie do 30 stron na minutę w kolorze i w monochromii. Podajniki papieru charakteryzują się pojemnością wynoszącą 300 arkuszy. Model zużywa niewiele energii.
Brother HL L8250CDN wykorzystująca tonery TN-326 drukuje dokumenty w tempie do 28 stron na minutę w kolorze i w trybie czarno-białym. Model drukarki posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego oraz wyświetlacz LCD ułatwiający obsługę.
Brother MFC L8650CDW jest wielofunkcyjnym urządzeniem o wysokiej wydajności pracy. Model oferuje funkcję drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Tempo druku wynosi 28 stron na minutę w kolorze i w monochromii. Model posiada dotykowy wyświetlacz LCD oraz interfejs LAN i Wi-Fi. Urządzenie została zaprojektowana z myślą o środowiskach biurowych.
Brother MFC L8850CDW wykorzystująca tonery TN-326 posiada funkcję faksu, kopiarki i skanera oraz automatycznego druku dwustronnego. Model posiada również wyświetlacz dotykowy o przekątnej 12,3 cm. Drukarka posiada również interfejs Wi-Fi, LAN oraz wejście USB. Tempo drukowania wynosi natomiast do 30 stron na minutę w trybie kolorowym i monochromatycznym.
Oryginalne tonery z tej serii kupisz w cenie od 503 zł za sztukę. Poza tym dostępne są zamienniki Asarto, TFO i TB Print oferowane w cenie od 75,10 zł.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne