Kategorie

Tonery do Epson

Tonery do Epson
Drukarki laserowe i urządzenia wielofunkcyjne wykorzystujące technologię laserowego druku są obok drukarek atramentowych głównym elementem oferty Epson. Gama materiałów eksploatacyjnych tej marki obejmuje także tonery przeznaczone do produkowanych urządzeń laserowych. Gama tonerów jest bardzo zróżnicowana i dostosowana do potrzeb użytkowników. Obejmuje ona czarne i kolorowe tonery w wersji standardowej i w wersji XL.

Tonery do Epson są dostępne w formie multipaków, niemniej zazwyczaj są to produkty pochodzące od innego producenta, czyli kompatybilne wkłady do drukarek laserowych. Wydajność tych wkładów jest bardzo podobna do oryginalnych tonerów. Jednakże po pewnym czasie można zauważyć, że może dojść do znacznego obniżenia jakości wydruku, a nawet do uszkodzenia drukarki. Warto używać zamienników tylko renomowanych producentów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne