Kategorie

Zestawy do uzupełniania

Zestawy do uzupełniania
Zestawy do uzupełniania, czyli zestawy tuszów, które są dolewane do pojemników usytuowanych w drukarce, pozwalają na znaczne obniżenie kosztów wydruku. Drukarki atramentowe wykorzystujące to rozwiązanie są określane jako drukarki ITS, a samo rozwiązanie technologiczne nazwano systemem stałego zasilania atramentem. Jakość wydruku w kolorze jest bardzo wysoka, a tempo pracy i koszty drukowania są bardzo konkurencyjne w stosunku do drukarek laserowych.

Drukarki ITS i zestawy do uzupełniania poziomu tuszów w tych urządzeniach są oferowane między innymi przez takich producentów, jak Epson, Canon, Brother i HP. Zestawy, o których mowa, składają się z buteleczek z tuszami w kolorach, jakich zastosowania wymaga drukarka. Najczęściej zawierają one atrament w czterech kolorach – czarnym, różowym, błękitnym i żółtym. Niemniej na rynku są dostępne również monochromatyczne drukarki ITS. Trzeba tylko uważać, żeby się nie pobrudzić podczas uzupełniania pojemników z tuszem.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne