Kategorie

Tonery do Xerox

Tonery do Xerox
Producent Xerox rozwija różne technologie druku, w tym między innymi technologię druku laserowego. Urządzenia laserowe Xerox zostały zaprojektowane dla dużych grup roboczych. Są to nie tylko drukarki monochromatyczne, ale również kolorowe, umożliwiające wydruk dokumentów w formacie A3. Oryginalne tonery Xerox umożliwiają zachowanie standardowej – wysokiej – jakości wydruku, oferowanej przez tego producenta. Wkłady Xerox są bardziej niezawodne niż zamienniki, niemniej kompatybilne tonery są jednak nieco tańsze w porównaniu z oryginalnymi wkładami.

Oferta materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych Xerox obejmuje nie tylko wkłady o pojemności standardowej, ale również o zwiększonej wydajności. Wkłady są dostępne w standardowych kolorach – czarnym, żółtym, różowym i niebieskim. Wydajność standardowych tonerów wynosi około 9600 stron, w zależności od typu tonera, natomiast wkłady o zwiększonej wydajności pozwalają na wydrukowanie nawet do 16000 stron.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne