Kategorie

Tusze do HP

Tusze do HP
Oferta produktów HP związana z rynkiem urządzeń drukujących obejmuje urządzenia wielofunkcyjne, skanery, a także drukarki wielkoformatowe i cyfrowe. Do tego dochodzą jeszcze drukarki 3D i oczywiście materiały eksploatacyjne, w tym tusze. Wkłady atramentowe HP są zróżnicowane – tak jak zróżnicowana jest oferta urządzeń drukujących. Tusze są reklamowane jako niezawodne i reprezentujące wysoką jakość. W istocie takie właśnie są i to nie dlatego, że tak twierdzą marketingowcy. Ich wysoka jakość przekładająca się na wyrazisty druk i bardzo dobry stopień odzwierciedlenia kolorów.

Standardowe tusze HP są polecane użytkownikom domowym, którzy drukują dokumenty okazjonalnie, albo czasami drukują obrazy i zdjęcia. Ich objętość wystarczy do zaspokojenia potrzeb "okazjonalnych" użytkowników. Im praca drukarki jest bardziej intensywna, tym lepszą wydajność powinien posiadać tusz. Dlatego oprócz standardowych wkładów w ofercie HP znalazły się także wkłady o wysokiej wydajności. Dzięki temu bieżące koszty wydruku są niższe nawet o połowę! Oprócz pojedynczych tuszów użytkownik drukarki HP ma do wyboru także tzw. Zestawy Multipack składające się z dwóch bądź czterech wkładów z atramentem.

Tusze HP zostały wykonane w taki sposób, aby krople spadające na papier były jak najmniejsze. Wpływa to na wspomniane już wyżej efekty – wyrazistość wydruku i znakomite odzwierciedlenie kolorów. Krople atramentu spadają na arkusze z bardzo wysoką prędkością. Oryginalne wkłady HP są oznaczone specjalną naklejką, bo na rynku pojawiało się sporo podróbek. I wcale nie chodzi tu o legalnie produkowane wkłady alternatywne, ale o podrabiane wkłady, które nie były produkowane i dystrybuowane przez HP, ale bezprawnie wykorzystywały logo tej marki.

Tusze HP są projektowane z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Użytkownicy (zarówno konsumenci, jak i przedsiębiorcy bez względu na zasięg działalności) mogą oddać bezpłatnie zużyte tonery producentowi. Wspomniane działania są prowadzone w ramach programu HP Planet Partners. Zużyte tonery są prawidłowo utylizowane. HP nie napełnia zużytych wkładów – tak przynajmniej deklaruje na oficjalnej stronie internetowej. Wszystkie produkty HP są fabrycznie nowe.

Dlaczego w sklepie nie widać cen?

W związku z uruchomieniem nowego sklepu informujemy, że ceny i możliwość składania zamówień pod tym adresem zostały wyłączone. Jednocześnie zapraszamy do przeglądania aktualnej oferty i zakupów w naszym nowym sklepie.

Wejdź i sprawdź tusze HP w inkhouse.pl oraz wiele innych produktów.

Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne