Kategorie

Szybki kontakt

Zamówienia telefoniczne i mailowe

tel. 17 225 64 63

e-mail: kontakt@tanie-tusze.net

Formularz kontaktowy

PROMOCJA DOTYCZĄCA KOSZTÓW WYSYŁKI ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW

  1. Z Gratisowej Wysyłki oraz 50% Rabatu na wysyłkę pobraniową skorzystać może każdy, kto złoży zamówienie poprzez sklep internetowy TANIE-TUSZE.NET.
  2. Podstawowym warunkiem otrzymania Gratisowej Wysyłki jest dokonanie zakupu w kwocie powyżej 300 zł oraz przedpłaty na konto sklepu.
  3. Podstawowym warunkiem otrzymania 50% Rabatu na wysyłkę pobraniową jest dokonanie zakupu w kwocie powyżej 300 zł i wybranie opcji "za pobraniem" jako formy płatności.
  4. Przy wybraniu opcji "za pobraniem" opłata za wysyłkę zostanie automatycznie pomniejszona o 50% w momencie realizacji zamówienia pod warunkiem spełnienia punktu 3.
  5. DODATKOWO: jeśli zamawiają Państwo w naszym sklepie po raz TRZECI, otrzymują dodatkowy bonus w postaci 3% rabatu na zamówione produkty (rabat liczony jest od cen netto). BEZTERMINOWO :)

Promocja na Gratisową Wysyłkę oraz 50% Rabatu na wysyłkę pobraniową obowiązuje od 01-02-2015 do odwołania.

ŻYCZYMY PRZYJEMNYCH ZAKUPÓW:)


Tania wysyłka

  Tania wysyłka
Masz problem? Napisz nam o tym

Sklep internetowy Tanie-tusze.net: tusze, tonery do drukarek, tanie kartridże, zamienniki, tusze do drukarek, canon, epson, lexmark, hp, brother, blackpoint, tonery, taśmy barwiące, materiały eksploatacyjne